منابع اعتباری حاصل از مولدسازی دارایی های دولت در آن منطقه هزینه می شود

منابع اعتباری حاصل از مولدسازی دارایی های دولت در آن منطقه هزینه می شود

به گزارش لاکو از مازندران، یوسف نوری در جلسه کارگروه استانی مولد سازی دارایی های دولت در ساری، افزود: باید شرایطی فراهم شود تا از این ظرفیت و فرصت طلایی برای دستیابی به توسعه پایدار استفاده کنیم.

وی بر لزوم اهتمام بیشتر مسیولان دستگاه های اجرایی استان برای شتاب بخشیدن در اجرای طرح مولد سازی اموال مازاد دولتی در استان تاکید کرد و اظهار داشت: دستگاه های اجرایی استان باید مولد سازی دارایی های دولت را در اولویت برنامه های کاری خود قرار دهند.

نوری خاطرنشان کرد: یکی دیگر از ملاک های ارزیابی مدیران دستگاه های اجرایی در سال جاری اهتمام آنان به اجرای مصوبه مولد سازی و فروش اموال مازاد دولتی در مازندران است.

استاندار مازندران، از شناسایی 174 ملک مازاد دولتی در این استان خبرداد و با بیان اینکه هدف گذاری فروش اموال مازاد دستگاه اجرایی استان باید در سال جاری مشخص شود، تصریح کرد: طرح مولد سازی دارایی های دولت به رشد اقتصادی و افزایش بهره وری کمک شایانی خواهد کرد.

نوری اظهار کرد: طبق قانون، اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان، مجری شناسایی، واگذاری، فروش و مولدسازی اموال شناسایی شده و پروژه های نیمه تمام عمرانی و قراردادهای مشارکت و سرمایه گذاری است.

استاندار مازندران، بیان کرد: فرصت های بزرگی از راه مولد سازی اموال مازاد دولتی برای ایجاد زیرساخت های مناسب و توسعه پایدار ایجاد خواهد شد و باید با اتخاذ راهکار درست و اصولی از این ظرفیت بیشترین استفاده را کرد.

نوری با بیان اینکه شهرهای مازندران از راه ارتباطی مناسبی برخور نیستند و بیشتر شهرها نیز فاقد کمربندی هستند، افزود: طرح مولد سازی فرصتی بزرگ برای رفع اینگونه مشکلات است.

وی با بیان اینکه برای انجام کارهای بزرگ و ماندگار باید از کارهای کوچک صرف نظر کرد و رییس جمهور شهیدمان دکتر آیت الله سیدابراهیم رییسی نیز در نهایت در راه انجام کارهای بزرگ از تمام هستی و جان شیرین خود گذشت، گفت: در شرایطی که فرصتی فراهم شده تا از جیب دولت برای مردم هزینه و سرمایه گذاری کنیم که البته این نیز جای شکر دارد، باید قدر این فرصت را بدانیم.

استاندار با بیان اینکه استفاده نکردن از ظرفیت مولدسازی دارایی های دولتی، علاوه بر از دست دادن این فرصت تاریخی، می تواند ضربات جبران ناپذیر زیادی را به همراه داشته باشد، ادامه داد: باید با اتخاذ راهکار درست و اصولی از فرصت 2 ساله ای که دولت سیزدهم ایجاد کرده است، برای توسعه زیرساخت های مازندران به شکل مطلوب استفاده کرد.

وی، گفت: مولدسازی اموال مازاد دولتی تکلیف و فرمان رهبری معظم انقلاب است و ما مسیولان نبز مکلف به اجرای آن هستیم.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "منابع اعتباری حاصل از مولدسازی دارایی های دولت در آن منطقه هزینه می شود" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "منابع اعتباری حاصل از مولدسازی دارایی های دولت در آن منطقه هزینه می شود"، کلیک کنید.