منابع صهیونیستی: پیشنهاد مورد قبول حماس، برای اسراییل غیرقابل قبول است

منابع صهیونیستی: پیشنهاد مورد قبول حماس، برای اسراییل غیرقابل قبول است

منابع صهیونیستی ساعتی پس از اعلام موافقت حماس با پیشنهاد مصر و قطر برای آتش بس در غزه اعلام کردند: پیشنهادی که حماس موافقت خود را با آن اعلام کرده است، مورد قبول اسراییل نیست.

به گزارش لاکو، منابع صهیونیستی به شبکه العربیه گفتند پیشنهاد مورد قبول حماس «جدی گرفته نمی شود.»

یک مقام اسراییلی مدعی شد بیانیه حماس درباره موافقت با پیشنهاد مصر و قطر برای آتش بس در غزه، یک «فریب» برای نشان دادن اسراییل به عنوان طرفی است که توافقنامه را رد می کند.

این منبع اسراییلی تاکید کرد: این پیشنهاد شامل امتیازات عمده ای است که اسراییل نمی تواند آنها را بپذیرد.

از طرف دیگر، یک مقام حماس به العربیه گفت: ما با سندی موافقت کردیم که شامل آتش بس دایمی و رفع کامل محاصره است و توپ اکنون در زمین اسراییل است.

اسماعیل هنیه رییس دفتر سیاسی جنبش حماس دوشنبه شب موافقت خود را با پیشنهاد مصر و قطر برای آتش بس در غزه اعلام کرد.

یک منبع حماس به العربیه گفته است: مرحله اول این توافق، شامل آزادی 33 زن اسراییلی در ازای 800 تا 1000 فلسطینی است و مرحله دوم شامل تکمیل پرونده اسرا است.

وی افزوده است: مرحله سوم این توافق شامل تبادل اجساد و آغاز بازسازی و پناه دادن به آوارگان است. پیشنهاد حماس شامل آزادی 20 زندانی محکوم به حبس ابد است.

پایان خبر لاکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "منابع صهیونیستی: پیشنهاد مورد قبول حماس، برای اسراییل غیرقابل قبول است" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "منابع صهیونیستی: پیشنهاد مورد قبول حماس، برای اسراییل غیرقابل قبول است"، کلیک کنید.