موافقت با مرخصی پایان حبس و عفو 22 زندانی ندامتگاه مرکزی کرج – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

موافقت با مرخصی پایان حبس و عفو 22 زندانی ندامتگاه مرکزی کرج - خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری لاکو، حسین فاضلی هریکندی ظهر یکشنبه در بازدید از ندامتگاه مرکزی کرج و دیدار با 129 نفر از مددجویان و محکومان دادگاه های کرج ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده در حوزه ندامتگاه های استان البرز که با تدوین و اجرای «برنامه های عملیاتی معاونت نظارت بر زندان و اجرای احکام دادگستری کل استان البرز» بخش زیادی از اهداف محقق شده است، گفت: با اقدامات انجام شده در برخی اهداف از جمله استفاده از پابند الکترونیک، پذیرش توبه، پذیرش اعسار و بازداشت های کوتاه مدت موفقیت های خوبی به دست آمد.

وی بر استفاده از مجازات های جایگزین حبس و همچنین افزایش بازدیدهای مدیران و قضات از ندامتگاه های استان به منظور بررسی پرونده همه زندانیان تاکید و در خصوص درخواست های طرح شده مددجویان مطرح کرد: تسریع در رسیدگی، پابند الکترونیک، آزادی مشروط، تعلیق یا تخفیف مجازات، تبدیل یا تقلیل قرار تامین کیفری، پذیرش اعسار و تقسط، ادغام پرونده ها، مرخصی پایان حبس و درخواست عفو بخشی از درخواست های طرح شده بود. در بازدید انجام شده با آزادی مشروط و پایند الکترونیک برای چهار نفر و مرخصی پایان حبس و عفو برای 22 نفر موافقت شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "موافقت با مرخصی پایان حبس و عفو 22 زندانی ندامتگاه مرکزی کرج – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "موافقت با مرخصی پایان حبس و عفو 22 زندانی ندامتگاه مرکزی کرج – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.