نجم الدین شریعتی ماند و مداحان «حسینیه معلی» تغییر می کنند

نجم الدین شریعتی ماند و مداحان «حسینیه معلی» تغییر می کنند

به گزارش لاکو- «حسینیه معلی» برنامه ای است که مصادف با اولین شب از شب های عزاداری ماه محرم با حضور مداحان، پیشکسوتان و پیرغلامان هییت های مذهبی کشور روی آنتن شبکه سه سیما رفت. نکته جالب توجه با پخش 7 روزه این برنامه در تلوبیون آماری بیش از یک میلیون و 200 هزار بازدید ثبت شد.

لاکو نوشت: حالا بعد از تجربه متفاوت در ماه شعبان به سراغ فصل جدیدی با فضای محرم می رود. در این سری همچنان نجم الدین شریعتی اجرای برنامه را برعهده دارد و سعید ستودگان تهیه کننده «حسینیه معلی» از او به عنوان مجری برنامه یاد می کند. همچنین قرار است در میز ذاکران (مداحان) تغییراتی اتفاق بیفتد که هنوز قطعی نشده اند.

از این دست تغییرات تاکنون بسیار اتفاق افتاده است. همچنان که «حسینیه معلی» برای اولین بار با سعید حدادیان، سیدمجید بنی فاطمه، محمد صمیمی و مهدی رسولی از مداحان و شاعران اهل بیت(ع) روی آنتن رفت؛ اما «حسینیه معلی» رفته رفته با تغییر ترکیب میزبانان و اضافه شدن حاج احمد واعظی و عبدالرضا هلالی و همچنین حجت الاسلام مصطفی کرمی حال وهوایی دیگر پیدا کرد.

همین طور در ادامه و آخرین فصل پخش شده این برنامه تلویزیونی، پای سیدرضا نریمانی و نذار قطری هم به این برنامه باز شد. سیدمجید بنی فاطمه و میثم مطیعی که در فصل گذشته حضور داشتند.

حامد سلطانی اولین مجری این برنامه بود و در فصل های بعدی جای خودش را به احمد اکبرنژاد داد و نهایتاً در فصل گذشته نجم الدین شریعتی این مسیولیت را برعهده گرفت. ترکیب میزبانان برنامه هم تغییر کرد و جالب توجه بود. مهدی رسولی که از اولین روزهای «حسینیه معلی» کنار این برنامه بود کماکان به حضور خود ادامه داد؛ سیدمجید بنی فاطمه دوباره برگشت و عبدالرضا هلالی از فصل گذشته باقی ماند اما این بار میثم مطیعی به «حسینیه معلی» آمد و حضور او در این ترکیب اتفاقاتی جالب را رقم زد.

فصل جدید که با فضای محرم و متفاوت از گذشته در حال آماده سازی است با یک حسینیه وسیع تر و بزرگتری خودش را مهیای آنتن شبکه سه سیما خواهد کرد. این فصل 13 قسمتی خواهد بود و در همان دکور فصل شعبانیه این برنامه تلویزیونی فیلمبرداری انجام خواهد شد.

با اعلام رسمی شروع تولید برنامه، گروه «حسینیه معلی» فراخوانی نیز اعلام کرده اند مستمعین علاقه مند برنامه می توانند با ثبت نام در این برنامه شرکت کنند. (این افراد می توانند از طریق سامانه پیامکی یا سایت اقدام به ثبت نام کنند. ارسال عدد1 به 10005144 از طریق سامانه پیامکی و سایت Moallatv3.com ثبت نام کنند.)

فصل جدید محرمی «حسینیه معلی» میهمانان بین المللی گسترده تری نسبت به فصل شعبانیه خواهد داشت که به عنوان تجربه متفاوتی برای برنامه های مذهبی تلویزیون به شمار می رود. همچنین گروه های شرکت کننده برنامه هم از اقصی نقاط دنیا حضور پیدا می کنند که در نوع خودش جالب خواهد بود.

همچنان که شیخ زکزاکی یکی از شگفتانه های فصل شعبانیه «حسینیه معلی» بود پیگیری های خبرنگار لاکو نشان می دهد از این دست میهمانان و شگفتانه ها در فصل محرمی هم تدارک دیده شده است.

فصل جدید «حسینیه معلی» از ابتدا تا سیزدهم محرم روی آنتن خواهد رفت.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نجم الدین شریعتی ماند و مداحان «حسینیه معلی» تغییر می کنند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نجم الدین شریعتی ماند و مداحان «حسینیه معلی» تغییر می کنند"، کلیک کنید.