نقش شوراییان در افزایش مشارکت مردم در انتخابات/ کاندیداها رویکرد خود درباره شوراها را مشخص کنند

نقش شوراییان در افزایش مشارکت مردم در انتخابات/ کاندیداها رویکرد خود درباره شوراها را مشخص کنند

عضو شورای عالی استان ها از نامزدهای انتخابات ریاست جمهور خواست که رویکرد خود درباره شوراها را مشخص کنند.

علی رضاییان در گفت وگو با لاکو، با تاکید بر لزوم مشارکت همه اقشار کشور در انتخابات ریاست جمهوری، گفت: سرنوشت کشور وابسته به عملی است که مردم بزرگ ایران در پای صندوق های رای انجام می دهند. قطعا در گام اول افزایش مشارکت و در گام بعدی نوع انتخاب مهم است که مردم عزیز ایران بهترین فرد را انتخاب خواهند کرد.

وی با تاکید بر نقش اقشار مختلف جامعه به ویژه شوراییان در افزایش مشارکت مردم در انتخابات، اظهار کرد: شوراییان خود نماد مشارکت در انتخابات هستند و به واسطه ارتباط مستقیم با مردم به عنوان یک مرجع تاثیر گذار شناخته می شوند.

رضاییان ادامه داد: مشارکت بالای ایرانیان در داخل کشور سبب انتخاب اصلح و در خارج از کشور سبب افزایش اعتبار کشور می شود؛ لذا از کاندیداها می خواهیم با توجه به فصل 7 قانون اساسی که به شوراها پرداخته است مشخص کنند که چه نگاهی به جامعه شورایی دارند و در صورت پیروزی چه رویه ای را برای اجرای فصل 7 قانون اساسی در پیش می گیرند.

نماینده استان لرستان در شورای عالی استان ها افزود: انتظار ما از نامزدها این است که در برنامه های تلویزیونی خود به مسایل شورایی بپردازند و رویکرد خود به مسیله شورا و جامعه شورایی را مشخص کنند.

پایان خبر لاکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نقش شوراییان در افزایش مشارکت مردم در انتخابات/ کاندیداها رویکرد خود درباره شوراها را مشخص کنند" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نقش شوراییان در افزایش مشارکت مردم در انتخابات/ کاندیداها رویکرد خود درباره شوراها را مشخص کنند"، کلیک کنید.