نوآوری های دانشگاه آزاد اسلامی امیدبخش است

امام جمعه سیرجان:

نوآوری های دانشگاه آزاد اسلامی امیدبخش است

امام جمعه شهرستان سیرجان با بیان اینکه کارگاه مهندسی معکوس دانشگاه آزاد اسلامیمشکلات عرصه صنعت و معدن را نیز مرتفع ساخته، گفت: فعالیت ها و نوآوری دانشگاه آزاد اسلامی امیدبخش است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری لاکو، حجت الاسلام عباس مسلمی زاده امام جمعه شهرستان سیرجان در پی بازدید از دانشگاه آزاد اسلامی واحد سیرجان و کارگاه مهندسی معکوس، تلاش ها و نوآوری های صورت گرفته و فراهم کردن بستری برای اینکه دانشجویان آموزه های خود را به انجام رسانند بسیار امیدوارکننده دانست و اظهار کرد: کارگاه مهندسی معکوس این واحد دانشگاه علاوه بر هنر، ابتکار و خلاقیت مشکلات عرصه صنعت و معدن را نیز مرتفع ساخته است.

نوآوری های دانشگاه آزاد اسلامی امیدبخش است

وی تاکید کرد: دانشجویان باید دوران جوانی را غنیمت شمارند  در مسیر رشد و تعالی قرار گیرند و به لحاظ علم، دانش، فهم پیشرفت کنند؛ زیرا کلاس های درس بهترین جلسات فرهنگی هستند.

نوآوری های دانشگاه آزاد اسلامی امیدبخش است

امام جمعه شهرستان سیرجان افزود: مسیولان باید خاص و مخلص، متواضع و بدون تکبر بوده و بیشترین تلاش را در راستای خدمت به خلق خدا داشته باشند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نوآوری های دانشگاه آزاد اسلامی امیدبخش است" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نوآوری های دانشگاه آزاد اسلامی امیدبخش است"، کلیک کنید.