نکونام: استقلالی ها باید هوشیارتر از همیشه باشند

نکونام: استقلالی ها باید هوشیارتر از همیشه باشند

سرمربی تیم استقلال گفت: همه ما باید هوشیارتر از همیشه باشیم و اجازه ندهیم که کسی بخواهد اتحادمان را به هم بزند.

به گزارش لاکو، جواد نکونام درباره دیدار فردا (جمعه) تیم فوتبال استقلال مقابل نساجی مازندران در هفته بیست و هشتم لیگ برتر فوتبال اظهار کرد: ساکت الهامی دوست خوبم به لحاظ فنی، تیم خوب و باشخصیتی ساخته که در هفته های اخیر توانسته نتایج قابل قبولی بگیرد. ما هم استقلال هستیم و در فصل جاری بازیکنانمان ثابت کرده اند که بسیار فداکارانه، جنگنده و با تعصب بازی می کنند تا دل هواداران را شاد کنند. ما تا روز آخر به حمایت های بی دریغ و خالصانه چه از سوی هواداران و چه از سوی پیشکسوتان خود نیاز داریم و ان شاءالله بتوانیم لطف آنها را جبران کنیم.

او که سابقه سرمربیگری در نساجی و صعود این تیم مازندرانی آن هم پس از 24 سال را در کارنامه دارد، گفت: من آن زمان کار خاصی نکردم، بلکه نساجی و شهر قایمشهر لیاقت صعود به لیگ برتر را داشتند. آن اتفاق برای همیشه در ذهن و زندگی من نقش بسته و هرگز آن را فراموش نخواهم کرد اما اینجا دوست دارم بیشتر درباره استقلال و تماشاگرانش حرف بزنم. سه فینال مهم در پیش داریم که فینال اولمان فرداست. همه از اهمیت مسابقه مطلع هستیم و با تمام توان به زمین می رویم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خاطرنشان کرد: مهمترین فاکتور برای موفقیت، حفظ آرامش و تمرکز روی بازی ها و تمرینات است. همه متحد و یکدل هستیم تا پایان خوبی برای فصل رقم بزنیم. لازم است که این روزها همه ما استقلالی ها هوشیارتر از همیشه باشیم و اجازه ندهیم که کسی بخواهد اتحادمان را به هم بزند یا با حواشی به تیم مان ضربه بزند. در حال حاضر در آرامش هستیم و این نکته مهمی است.

پایان خبر لاکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "نکونام: استقلالی ها باید هوشیارتر از همیشه باشند" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "نکونام: استقلالی ها باید هوشیارتر از همیشه باشند"، کلیک کنید.