همدان میزبان مسابقات ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی دانشجویان کشور

همدان میزبان مسابقات ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی دانشجویان کشور

رییس اداره تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی همدان اعلام کرد: مسابقات ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی دانشجویان پسر دانشگاه ها آزاد اسلامی کشور به میزبانی این دانشگاه برگزار می شود.

علی آقاخانی، رییس اداره تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی همدان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری علم و فناوری لاکو از میزبانی همدان برای مسابقات ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی دانشجویان کشور خبر داد و اظهار کرد: به مناسبت گرمیداشت ایام ارتحال بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهدای خدمت با همکاری مرکز ورزش و تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی، فدراسیون های ملی ورزش های دانشگاهی و فدراسیون ورزش های زورخانه ای و کشتی پهلوانی این مسابقات برگزار می شود.

وی ادامه داد: این مسابقات به صورت انفرادی و تیمی بین واحد ها و مرکز دانشگاه آزاد اسلامی در سراسر کشور برگزار خواهد شد و هر بخش مجاز است یک تیم برای شرکت در این مسابقات معرفی کند.

رییس اداره تربیت بدنی دانشگاه آزاد اسلامی همدان با بیان اینکه این دوره از مسابقات در دو بخش کشتی پهلوانی و هنر های فردی برگزار می شود، گفت: هنر های فردی شامل میل بازی، چرخش تیز، چرخش چمنی و سنگ کباده است. در کشتی پهلوانی هم دانشجویان منهای 90 کیلوگرم و به اضافه 90 کیلوگرم به رقابت خواهند پرداخت.

آقاخانیبیان کرد: مسابقات ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی 16 تا 18 خردادماه در سالن ورزشی امام علی (ع) دانشگاه آزاد اسلامی همدان برگزار خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "همدان میزبان مسابقات ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی دانشجویان کشور" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "همدان میزبان مسابقات ورزش زورخانه ای و کشتی پهلوانی دانشجویان کشور"، کلیک کنید.