همه گیری تنهایی در آلمان

همه گیری تنهایی در آلمان

تنهایی یکی از معضلات بزرگ اجتماعی در آلمان محسوب می شود. تازه ترین تحقیقات نشان می دهد که بیش از همه جوانان، زنان و کسانی که به تنهایی وظیفه پرورش و نگهداری کودکان را برعهده دارند از تنهایی روزافزون رنج می برند.

به گزارش لاکو، «الیزابت پاوس» وزیر خانواده، جوانان و سالمندان در آلمان نتایج جدیدترین تحقیقات در مورد پدیده تنهایی در این کشور را اعلام کرد.

او ضمن اعلام این نتایج از تنهایی به عنوان یک «معضل روزافزون اجتماعی» سخن گفت و تصریح کرد: اقدامات و گام هایی برای مقابله با پیامدهای اجتماعی و سلامتی ناشی از تنهایی روزافزون انجام خواهند گرفت.

این تحقیقات طولانی مدت نشان می دهد که پدیده تنهایی به ویژه در دوران همه گیری کرونا و پس از آن بیش از همه متوجه جوانان بوده است.

پیش از پاندمی کرونا بیش از همه سالمندان و افراد نخبه بودند که از تنهایی رنج می بردند. طبق این تحقیقات اما در دوران همه گیری کرونا افراد بین 18 و 29 سال بیش از افراد دیگر از تنهایی روزافزون گله داشته اند.

بنا بر این تحقیقات در مجموع زنان، کسانی که به تنهایی وظیفه پرورش و نگهداری فرزندان خود را به عهده دارند، افراد بیکار و همچنین مهاجران از تنهایی روزافزون سخن می گویند. این تحقیقات بازه زمانی 1992 میلادی تا 2021 را در برمی گیرد.

به گزارش دویچه وله، الیزابت پاوس در نشستی خبری در راستای معرفی نتایج این تحقیقات در عین حال گفت که تمامی گروه های سنی با معضل تنهایی روبرو هستند و باید به صراحت به این معضل و راه های مقابله با آن پرداخت.

به گفته او، میلیون ها نفر در آلمان با معضل تنهایی روبرو هستند؛ پدیده ای که به کل جامعه صدمه می زند.

دولت فدرال آلمان در ماه دسامبر سال گذشته میلادی تصمیم گرفته، اقدامات و برنامه های خود برای مقابله با تنهایی به عنوان معضلی اجتماعی را گسترش دهد و اذهان عمومی را بیش از پیش متوجه این پدیده و پیامدهای آن کند.

پایان خبر لاکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "همه گیری تنهایی در آلمان" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "همه گیری تنهایی در آلمان"، کلیک کنید.