هواشناسی 26 اردیبهشت 1403 / هشدار بارش سیل آسا به 21 استان کشور

هواشناسی 26 اردیبهشت 1403 / هشدار بارش سیل آسا به 21 استان کشور

آفتاب نیوز :

پیش بینی کلی بر اساس نقشه های همدیدی و آینده نگری سازمان هواشناسی، امروز و فردا در مناطقی از اردبیل، گیلان، مازندران، گلستان، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، شمال سیستان و بلوچستان، یزد، شمال سمنان، چهار محال و بختیاری، کهگیلویه و بویراحمد، خوزستان، اصفهان، کرمان، فارس، بوشهر، نیمه شمالی آذربایجان غربی و آذربایجان شرقی و ارتفاعات زنجان، قزوین، البرز و تهران افزایش ابر رگبار و رعد و برق وزش باد شدید موقت در برخی نقاط گردوخاک و در نقاط مستعد بارش تگرگ پیش بینی می شود.

همچنین برای جمعه در مناطقی از شمال غرب استان های ساحلی دریای خزر شمال شرق شرق جنوب جنوب شرق و ارتفاعات و دامنه های جنوبی در امتداد رشته کوه البرز و نقاطی از مرکز رگبار و رعد و برق و وزش باد شدید پیش بینی می شود که طی این روز شدت بارش در شمال شرق و نوار شمالی کشور است.

شنبه در نوار شمالی و برخی مناطق نوار شرقی کشور بارش و وزش باد شدید انتظار می رود و یکشنبه بارش در سواحل غربی دریای خزر و شمال غرب کشور تشدید شده و در دامنه های جنوبی البرز نوار شرقی و بخش هایی از مرکز کشور نیز رگبار و رگبار و رعد و برق گاهی همراه با وزش باد شدید پیش بینی می شود.

خلیج فارس و تنگه هرمز طی پنج روز آینده دریای عمان شنبه و یکشنبه و دریای خزر از شنبه تا دوشنبه مواج است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هواشناسی 26 اردیبهشت 1403 / هشدار بارش سیل آسا به 21 استان کشور" هستید؟ با کلیک بر روی حوادث، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هواشناسی 26 اردیبهشت 1403 / هشدار بارش سیل آسا به 21 استان کشور"، کلیک کنید.