واکنش النجبا به جنایت تروریستی جدید آمریکا علیه مقاومت عراق

واکنش النجبا به جنایت تروریستی جدید آمریکا علیه مقاومت عراق

به گزارش لاکو به نقل از المیادین، جنبش النجبا عراق به ترور ابوباقر الساعدی از فرماندهان مقاومت عراق واکنش نشان داد.

در بیانیه جنبش النجبا آمده است: امروز در مرکز بغداد، هواپیمای آمریکایی که در آسمان ما جولان می داد بدون اینکه بازدارندگی در برابر آن انجام شود؛ حاج ابوباقر الساعدی را هدف قرار داد و به شهادت رساند. فرمانده الساعدی به یک سازمان رسمی عراق مرتبط با فرمانده کل نیروهای مسلح عراق وابسته است. حاکمیت، حرمت خون و اراضی عراق کجاست؟

در این بیانیه با اشاره به حمله های ناجوانمردانه آمریکا محدود به حشد شعبی نخواهد ماند تاکید شده است: دست تجاوز به هر کسی که در برابر این رژیم غاصب قرار گیرد نیز دراز خواهد شد حتی آنانی که تصور می کنند از آتش اشغالگران مصون هستند. تا زمانی که موضع رسمی و قاطع از سوی دولت عراق انجام نشود، این قبیل حمله ها تداوم خواهد داشت. واکنش ما به یاری خداوند متمرکز خواهد بود و این جنایات بدون مجازات نخواهد ماند و زمان آن را وقتی خواهید دانست که صبر ما لبریز شود. منتظر واکنش بمانید. ما زمان و مکان مناسب را انتخاب خواهیم کرد و عاقب از آن متقین است.

به گزارش خبرگزاری لاکو این در حالی است که پیش از این نیز، ابو حسین الحمیداوی دبیرکل گروه مقاومت کتایب حزب الله بامداد پنجشنبه شهادت «ابوباقر الساعدی» در حمله تروریستی آمریکا را به ملت اسلامی و مردم عراق تبریک و تسلیت گفت.

الحمیدوای ضمن تسلیت به خانواده و یاران این شهید، از خداوند منان صبر جزیل و پایداری در مسیر جهاد را درخواست کرد.

بر پایه این گزارش، دبیرکل گروه کتایب حزب الله ضمن تسلیت به خانواده و یاران این شهید، از خدا صبر جزیل و پایداری در مسیر جهاد را درخواست کرد.

گفتنی است که یک منبع عراقی پیش از این اعلام کرد که در حمله پهپادی آمریکا، ابو باقر الساعدی و ارکان العلیاوی از فرماندهان کتایب حزب الله به شهادت رسیدند.2

310310

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واکنش النجبا به جنایت تروریستی جدید آمریکا علیه مقاومت عراق" هستید؟ با کلیک بر روی بین الملل، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واکنش النجبا به جنایت تروریستی جدید آمریکا علیه مقاومت عراق"، کلیک کنید.