واگذاری پساب فاضلاب اسدآباد به صنایع

واگذاری پساب فاضلاب اسدآباد به صنایع

لاکو/همدان مدیر امور آب و فاضلاب شهرستان اسدآباد از واگذاری پساب فاضلاب شهر اسدآباد به صنایع بزرگ مستقر در این شهرستان خبر داد.

مصطفی خزاعی در گفت وگو با لاکو، اظهارکرد: در شهرستان اسدآباد پیگیر واگذاری پساب فاضلاب شهر به صنایع هستیم که در این رابطه سه صنعت عمده در شهرستان از جمله کنسانتره دارای فعالیت هستند که برای واگذاری پساب فاضلاب به آن ها مذاکراتی با این صنایع انجام گرفته است.

وی افزود: اگر قرار باشد به آن ها پساب دهیم باید در بحث پروژه شبکه فاضلاب به ما کمک کنند و در شبکه فاضلاب سرمایه گذاری انجام دهند که در این صورت شبکه فاضلاب شهر را با شتاب بیشتری تکمیل و به اتمام خواهیم رساند.

خزاعی اضافه کرد: در حال حاضر وزارت نیرو واگذاری چاه آب به صنایع را ممنوع کرده و باید از پساب فاضلاب استفاده داشته باشند که براساس این دستورالعمل به طور قطع باید از پساب استفاده داشته باشند.

وی  گفت: این امر از نقش موثری در حفظ سفره های آب زیر زمینی برخوردار خواهد بود.

به  گزارش لاکو، پساب تصفیه شده صرفه اقتصادی بسیار بالایی برای بخش صنعت دارد. همچنین استفاده از پساب برای تامین آب صنایع یک سرمایه گذاری مطمین است و باید صنایع استان بر آن متمرکز شوند تا بتوانند از این سرمایه گذاری بیشترین بهره و استفاده را ببرند که نتیجه آن در ابعاد کلان قابل مشاهده خواهد بود و تاثیر مستقیم بر ذخایر منابع آبی استان خواهد داشت.

پایان خبر لاکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "واگذاری پساب فاضلاب اسدآباد به صنایع" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "واگذاری پساب فاضلاب اسدآباد به صنایع"، کلیک کنید.