پاسخ رییسی به نامه سکینه پاد درباره صدور گواهینامه موتورسیکلت برای زنان چه بود؟

پاسخ رییسی به نامه سکینه پاد درباره صدور گواهینامه موتورسیکلت برای زنان چه بود؟

به گزارش لاکو،سکینه پاد، دستیار رییس جمهور در امور حقوق شهروندی خبر داده است که در مورد مساله صدور گواهینامه موتورسیکلت برای زنان به رییسی نامه نوشته است.

اعتماد در خبری نوشت: «فعلا چیزی در دست بررسی نیست.» تازه ترین اظهارات وزیر کشور در مورد مساله بسیار کهنه «گواهینامه موتورسیکلت برای زنان» است که هر از چند گاهی یک بار دیگر در افکار عمومی مطرح می شود تا نشان بدهد که در بر همان پاشنه قبلی می چرخد و چیزی قرار نیست، تغییر کند.

«چون قانون است، نمی توانیم کاری انجام بدهیم.» این هم تازه ترین اظهارنظر معاون زنان رییس جمهور است در مورد آخرین تحولات موضوع صدور گواهینامه موتورسیکلت برای زنان. البته خانم خزعلی گفته: «برای این موضوع باید طرح یا لایحه ای نوشته شود.» اما روشن نیست این لایحه یا طرح را چه کسی و چه زمانی باید بنویسد و به مجلس عرضه کند، ضمن اینکه به فرض طی شدن چنین رویه ای و نوشته شدن چنان طرح و لایحه ای، این طرح یا لایحه باید از مجلس بگذرد و در شورای نگهبان تایید شود.

«ترک فعل نکردیم، پیگیری می کنیم.» این را هم «سکینه پاد»، دستیار رییس جمهور در امور حقوق شهروندی به روزنامه «اعتماد» گفته است. او خبر داده است که در مورد مساله صدور گواهینامه موتورسیکلت برای زنان به رییسی نامه نوشته و رییسی، نامه او را به خزعلی معاون زنان دولت داده است. اما از اینکه سرنوشت این نامه چه شده، اطلاعی ندارد. پاد می گوید: «در مورد مساله صدور گواهینامه موتورسیکلت برای زنان، خانم خزعلی متولی هستند و باید پیگیری کنند. ایشان در جلسات هیات دولت حضور دارند، اما من در این جلسات نیستم. در مورد اینکه چه اقدامی در مورد نامه من انجام شده است، خبری ندارم اما می دانم با توجه به اینکه برخی زنان موتورسوار، سرپرست خانوار هستند و از این طریق امرار معاش می کنند، خانم خزعلی در این مورد دغدغه دارند.»

233217

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پاسخ رییسی به نامه سکینه پاد درباره صدور گواهینامه موتورسیکلت برای زنان چه بود؟" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پاسخ رییسی به نامه سکینه پاد درباره صدور گواهینامه موتورسیکلت برای زنان چه بود؟"، کلیک کنید.