پخش برنامه مژده لواسانی بدون خداحافظی متوقف شد

پخش برنامه مژده لواسانی بدون خداحافظی متوقف شد

آفتاب نیوز :

مدیریت کنداکتور تلویزیون مقوله ای است که از هر جهت اهمیت دارد، روزی برای چینش ترکیب پخش سریال ها و برنامه ها این مدیریت ضرورت دارد و روزی هم برای جلوگیری از بدقولی کنداکتوری، این مدیریت لازم است، البته این بدقولی ها مسبوق به سابقه بوده که بار ها سریال بدقولی های تلویزیون را برای پخش سریال و برنامه حتی حضور مجری ای خاص اتفاق افتاده است.

روزی سریالی به نام «دودکش2» که علی رغم پخش گسترده اخبار رسانه ای اش، روی آنتن نرفت یا بار ها سریال هایی که از شبکه سه سیما پخش می شد که آخرین آن به سریال «بیست کویید» برمی گردد. یا زمانی که مجموعه کلبه عموپورنگ پخش می شد این اعتراضات را نسبت به پخش نامنظم این مجموعه نمایشی داشتند. حتی چندی پیش این انتقاد ها به عدم پخش بدون اطلاع از شبکه یک به خاطر سریال «رخنه» و اخیراً سریال «آقای قاضی» هم مطرح شد.

ماجرا از این قرار است؛ فصل دوم برنامه «بسته پیشنهادی» با اجرای مژده لواسانی از سال گذشته روی آنتن شبکه دو سیما رفت. این برنامه همچون فصل اول به ارایه پیشنهاد هایی در باب فرهنگ و هنر پرداخت و در ایام و مناسبت های فرهنگی و هنری مثل جشنواره فیلم فجر ویژه این رویداد ها به گفتگو و پخش برنامه پرداختند.

این برنامه در سال جاری در چند قسمت پنجشنبه و جمعه روی آنتن رفت، اما حالا سه هفته است که بدون زیرنویس یا اطلاع رسانی یک باره قطع شده است و هیچ خبری از «بسته پیشنهادی» نیست. روابط عمومی این برنامه هر هفته پیش خبری از قسمت جدید برنامه برای روز های پنجشنبه و جمعه در اختیار رسانه ها قرار می داد در حالی که سه هفته است این اطلاع رسانی هم وجود ندارد.

عوامل برنامه هنوز در باب چرایی پخش نشدن «بسته پیشنهادی» در سه هفته اخیر توضیحی نداده اند، اما پیگیری ها برای دلایل توقف یک باره برنامه ادامه دارد. آخرین قسمتی که از این برنامه رفت درباره پادکست بود و مجری نکته ای درباره خداحافظی یا پایان این برنامه نگفته بود.

به نظر می رسد تلویزیون در کنار توجه به مدیریت درست کنداکتوری برای چینش سریال ها و برنامه ها به رسیدن به یک کنداکتور منظم و جلوگیری از بدقولی در پخش، نیاز مبرم دارد. علی رغم اینکه شاید هر نکته ای اعم از مشکلات فنی و یا دلایل دیگر عامل عدم پخش یک برنامه و سریالی در زمان مقرر باشد، اما توجه به زمان مخاطب از هر نکته و توجیه قابل قبولی هم مهمتر است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پخش برنامه مژده لواسانی بدون خداحافظی متوقف شد" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پخش برنامه مژده لواسانی بدون خداحافظی متوقف شد"، کلیک کنید.