پرواز حجاج همدان و کردستان از فرودگاه همدان

پرواز حجاج همدان و کردستان از فرودگاه همدان

به گزارش خبرگزاری لاکو استان همدان، سیدمجتبی حسینی با اعلام این خبر افزود: پیرو اعلام قبلی و با پیگیری های انجام شده، پرواز حجاج استان های همدان و کردستان طبق برنامه از فرودگاه همدان انجام خواهد شد.

معاون امور اقتصادی استاندار همدان گفت: در تلاش هستیم با ایجاد باجه بانک در فرودگاه همدان، ارز مربوط به حجاج نیز در اختیار این بزرگواران قرار گیرد.

به گزارش لاکو، برای حج تمتع سال 1403 استان همدان دارای 17 کاروان با 2219 نفر زایر است.

بنابر اعلام رییس حج و زیارت همدان، تعداد زایران همدانی به خانه وحی در سال گذشته 2440 نفر بوده که امسال این تعداد کاهش یافته است.

واحدنژاد علت کاهش حاجیان همدانی را به علت عدم واریز به موقع مابه التفاوت هزینه های اعلامی دانست و گفت: اساس اختصاص ظرفیت به استان ها واریز مبلغ 140 میلیون تومان توسط زایران بود و استان هایی که بیشترین پیش ثبت نام اولیه با واریز 140 میلیون تومان را داشتند، درصد زایرانشان بیشتر شد.

وی با بیان اینکه در همین رابطه استان همدان در سال جاری پیش ثبت نام اولیه آن به نسبت سال گذشته کمتر و زیر 1700 نفر بود، تصریح کرد: 500 نفر را نیز با هماهنگی هایی که انجام دادیم موفق به جذب شدیم و تعداد زایران خانه وحی در سال 1403 مربوط به استان همدان 2219 نفر شامل 17 کاروان شده است.

لازم به یادآوری است بنابر اعلام مدیرکل حج و زیارت استان کردستان، درسال جاری 10 کاروان حج تمتع به این استان تخصیص یافته که در قالب این کاروان ها هزار و 145 نفر از زایران کردستانی از فرودگاه همدان به سرزمین وحی اعزام می شوند.

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پرواز حجاج همدان و کردستان از فرودگاه همدان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پرواز حجاج همدان و کردستان از فرودگاه همدان"، کلیک کنید.