پشه، زنبور، ابابیل و دور تند سقوط اسراییل

پشه، زنبور، ابابیل و دور تند سقوط اسراییل

صهیونیست ها نه این که از عهده رزمندگان مقاومت فلسطین بر نمی آیند، بلکه در دفع آزار زنبورها هم ناتوانند. همان گونه که وقتی نمرود اجلش رسید، از دفع آزار یک پشه ناتوان ماند و با نفوذ همان پشه در عمق مغزش، جان باخت

محمد ایمانی در کانال تلگرامی مصاف عقل و جهل نوشت: سقوط آزاد رژیم صهیونیستی را در یک دور تند ببینید. ادعا می شد صهیونیست ها، ربات های زنبوری شکلی دارند که در کار جاسوسی و ترور استفاده می کنند.
از سوی دیگر، صهیونیست ها تا همین چند سال قبل، مدعی عملیات نیش زنبورها علیه ایران بودند؛ اقدامات تروریستی آزار دهنده و کلافه کننده و مرگبار. اما اکنون قریب هفت ماه است که خود در تله ای چند بُعدی افتاده اند و دست کم از چهار جبهه (غزه، لبنان، عراق و یمن)، ضربه می خورند.

در یکی دو روز گذشته، هم با حمله مقاومت یمن به کشتی های شان در دریای سرخ رو به رو شدند، هم در عملیات غافلگیرانه حماس و حزب الله چند ده کشته و مجروح دادند، هم شاهد حملات پهپادی مقاومت عراق در عمق سرزمین های اشغالی بودند.

ارتش اسراییل امروز در توجیه تلفات و زخمی های جدید اطلاعیه داد:  “یک تانک ارتش، در حین عملیات در منطقه حایل در جنوب نوار غزه، درحصار مرزی نیزیم، لانه زنبور را زیر گرفت و پس از آن، مقدار زیادی زنبور بیرون آمدند و سربازان را نیش زدند. 12 مجروح به بیمارستان منتقل شدند”!
آوی آیرونی مدیر بخش فوریت های پزشکی مرکز شیبا گفت: “برخی از سربازان در معرض نیش صدها زنبور قرار گرفتند و تحت مراقبت های ویژه و درمان مسمومیت قرار گرفتند، وضعیت برخی از آنها به شدت وخیم است.  تا به حال شاهد چنین موردی نبودم که صدها زنبور به یک نفر حمله کنند”.

صهیونیست ها نه این که از عهده رزمندگان مقاومت فلسطین بر نمی آیند، بلکه در دفع آزار زنبورها هم ناتوانند. همان گونه که وقتی نمرود اجلش رسید، از دفع آزار یک پشه ناتوان ماند و با نفوذ همان پشه در عمق مغزش، جان باخت.

انسان، یاد اردوکشی اَبرهه با سپاه فیل برای ویران کردن خانه کعبه می افتد که با چه دبدبه و کبکبه و چه جلال و جبروتی آمده بودند و چگونه طعمه سجیل (سنگ/گل-  کلوخ آمیخته به سنگریزه) هایی شدند که از منقار ابابیل ها بر سرشان فرود می آمد و از پا در می آورد.

سوال این است: ارتشی که در مواجهه با لانه زنبورها، 12 مجروح بر جا می گذارد، در عملیات نظامی چقدر تلفات می دهد و صدایش را در نمی آورد؟!

پایان خبر لاکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پشه، زنبور، ابابیل و دور تند سقوط اسراییل" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پشه، زنبور، ابابیل و دور تند سقوط اسراییل"، کلیک کنید.