پورمحمدی: دولت باید بستر شادی را در جامعه ایجاد کند

پورمحمدی: دولت باید بستر شادی را در جامعه ایجاد کند

نامزد چهاردهمین دوره انتخاباتی ریاست جمهوری گفت: دل شاد با زندگی خوب و آرام شکل می گیرد و دولت باید بستر شادی را در جامعه ایجاد کند و گسترش دهد.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری لاکو، مصطفی پورمحمدی، با انتشار پیامی در صفحه شخصی خود در فضای مجازی با اشاره به اهمیت و ابزار تحقق شادی برای زندگی افزود: مفهوم شادی یک گرانیگاه در همه عرصه ها است که در وهله نخست دل شاد می خواهد که خود، با زندگی خوب و آرام شکل می گیرد.

وی بیان داشت: زندگی ای شاد است که تضمین داشته باشد و اعضای خانواده احساس خوبی از همزیستی با یکدیگر داشته باشند. همچنین پدر خانواده درآمد مناسبی داشته باشد، در محله سکونت خوب و شهر دلنشینی داشته باشند، محیط آموزشی درست بوده، محیط تفریح گردش مناسبی در اختیار داشته باشند و روابط اجتماعی شان سالم و مناسب باشد که در این صورت شادی اصیل از اینجا تولید می شود.

پورمحمدی تاکید کرد: باید یک تفکر شادی زا آن هم شادی ماندگار و عمیق را تولید کنیم و دولت موظف است در این زمینه سرمایه گذاری داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه دولت باید بستر شادی را در جامعه ایجاد کرده و گسترش دهد، گفت: دولت باید با مقوله شادی هوشمندانه برخورد کند و در فضای حذف، طرد، تنگ نظرانه و اخم و غضب برخورد نکند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پورمحمدی: دولت باید بستر شادی را در جامعه ایجاد کند" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پورمحمدی: دولت باید بستر شادی را در جامعه ایجاد کند"، کلیک کنید.