پورموسوی: امیدوارم تیم های خوزستانی فصل آینده بهتر باشند/ دست خالی نمی شود کار کرد

پورموسوی: امیدوارم تیم های خوزستانی فصل آینده بهتر باشند/ دست خالی نمی شود کار کرد

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: امیدوارم تیم های خوزستانی فصل آینده شرایط بهتری داشته باشند.

به گزارش لاکو، سیروس پورموسوی، سرمربی استقلال خوزستان، عصر جمعه در نشست خبری پیش از بازی تیمش مقابل هوادار افزود: به ایستگاه آخر رسیدیم. یک فصل سخت را پشت سر گذاشتیم. ضمن این که از اصحاب رسانه که از ما مربیان بومی حمایت کردید، تشکر می کنم و امیدوارم تیم های خوزستانی فصل آینده شرایط بهتری داشته باشند.

او ادامه داد: هوادار تیم خوبی است و نباید نتایج دو هفته اخیر این تیم ملاک باشد. بازی سختی است و نباید خودمان را از قبل برنده بدانیم. از حضور هواداران مان در این بازی سخت استقبال می کنیم و امیدوارم فردا به ما کمک کنند.

پورموسوی خاطرنشان کرد: هر چقدر به هفته های پایانی رسیدیم با توجه به این که بازیکنان جلسات تمرینی بیشتری را در کنار هم بودند مطمیناً شناخت خوبی نسبت به هم پیدا کردند. شاید کمی بدشانسی ها از ما فاصله گرفته است و امیدوارم فردا اتفاق خوبی برای ما رقم بخورد و بدشانسی ها کنار برود ضمن این که امیدوارم اشتباهات داوری تاثیرگذار نباشد.

او بیان کرد: به هر حال در دو بازی گذشته باتوجه به این که مهاجمان شناخت خوبی نسبت به هم پیدا کرده اند، نقطه قوت ما بودند. باتوجه به این که در دو بازی گذشته به تیم های خوبی گل زده ایم این موضوع به خودباوری بازیکنان مان کمک کرده است و ان شاءالله فردا نیز از این هماهنگی استفاده کنیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان در ادامه، گفت: امیدوارم تیم ها مثل هفته های گذشته بازی های خودشان را انجام بدهند. ضمن این که با توجه به فرسایشی شدن لیگ، یک سری بازیکنان خسته و بی انگیزه شده اند و عده ای هم مصدوم هستند. ما تلاش می کنیم مثبت نگر باشیم و هر تیمی که حقش است در لیگ بماند.

وی درباره برگزاری بازی در ساعت 19، بیان کرد: من فکر نمی کنم در این زمینه با تیمی مشورت شده است و اصلاً شرایط آب و هوایی را در نظر نگرفته اند و فردا گرمای هوا یکی از مشکلات ماست. به هر حال چون می خواستند بازی ها را همزمان برگزار کنند، این ساعت را در نظر گرفتند. به نظر من تصمیم جالبی نبود.

پورموسوی گفت: گله من از مسوولان استان خوزستان این است که چرا هفته های آخر به فکر حمایت افتادند؟ اسم خاصی نمی برم. بعد از اتفاقی که برای ما در بازی با پرسپولیس افتاد کدام یک از این مسیولان با ما تماس گرفت و از ما دلجویی کرد. ناراحت نمی شوم که چرا این مسیولان به باشگاه فولاد رفتند اما ای کاش زودتر می رفتند. البته آمد و رفت این مسیولان تاثیری در روند ما ندارد.

او درباره ادامه همکاری با استقلال خوزستان، عنوان کرد: خیلی خوشحال می شوم دوباره بتوانم در تیمی که دوست دارم کار کنم. من از سال تاسیس این باشگاه در این تیم بوده ام. به هر حال نتیجه بازی فردا شب بسیار تاثیر دارد و ان شاءالله استقلال خوزستان سهمیه خود را حفظ کند. ضمن این که بعد هم بحث بودجه باشگاه است و باید مالک باشگاه برآورد هزینه کند و باید دید مسیولان باشگاه نسبت به بنده چه نظر و توقعی دارند و باید با یکدیگر صحبت کنیم. امسال جز تیم هایی بودیم که کم ترین هزینه را داشتیم و بسیار سختی کشیدیم. نمی ارزد با دست خالی وارد مسابقات شویم. امسال تجربه لازم را در این زمینه به دست آوردم و اگر از من برای ادامه همکاری دعوت شود تلاش می کنم در یک برنامه مشخص با مسیولان صحبت کنم.  واقعا دست خالی نمی شود کار کرد.
 
پایان خبر لاکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پورموسوی: امیدوارم تیم های خوزستانی فصل آینده بهتر باشند/ دست خالی نمی شود کار کرد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پورموسوی: امیدوارم تیم های خوزستانی فصل آینده بهتر باشند/ دست خالی نمی شود کار کرد"، کلیک کنید.