پویش « ناجیان هم خون» در مازندران برگزار می شود – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

پویش « ناجیان هم خون» در مازندران برگزار می شود - خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار لاکو، عبدالله محمدی فیروز جایی شامگاه دوشنبه در گفت وگو با خبرنگاران از آغاز پویش اهدای خون خانوادگی تحت عنوان ناجیان هم خون همزمان با فرارسیدن روز خانواده با هدف ترویج فرهنگ انسان دوستانه اهدای خون در بین خانواده‌های مازندرانی خبر داد.

وی اظهار کرد: این پویش از سه شنبه ۱۲ تیرماه سال جاری مصادف با روز خانواده در تمامی مراکز اهدای خون استان آغاز و تا ۹ مرداد روز ملی اهدای خون ادامه خواهد داشت.

وی گفت: خانواده رکن اصلی و زیر بنای جامعه است و می‌تواند در تغییر نگرش وآگاهی افزایی سایر اعضای خانواده نسبت به فرهنگ اهدای خون نقش بسزا و مهمی داشته باشد.

مدیرکل انتقال خون استان تصریح کرد: زمانی که یکی از والدین خون اهدا کنند، فرزندان آنان نیز از این کار الگو می‌گیرند و ترغیب و تشویق می‌شوند تا در سنین مجاز برای اهدای خون، این کار انسان دوستانه را انجام دهند.

محمدی فیروزجایی از خانواده‌های مازندرانی دعوت کرد تا با پیوستن به پویش ناجیان هم خون در بخشیدن زندگی به بیماران سهیم شوند و در ترویج فرهنگ متعالی اهدای خون در جامعه یاری گر این سازمان حیاتی باشند و در پایان پویش به سه خانواده شرکت کننده واجد شرایط به قید قرعه هدایای نفیسی اهدا خواهد شد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پویش « ناجیان هم خون» در مازندران برگزار می شود – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پویش « ناجیان هم خون» در مازندران برگزار می شود – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.