پیام تسلیت مدیران و روسای ادارات استان آذربایجان غربی در پی شهادت رییس جمهور و همراهان

پیام تسلیت مدیران و روسای ادارات استان آذربایجان غربی در پی شهادت رییس جمهور و همراهان

به گزارش خبرگزاری لاکو از آذربایجان غربی، متن پیام تسلیت برخی مدیران استان به شرح زیر است:

شهادت، مزد جهاد خالصانه فرزندان روح الله است

پیام مشتـرک تبریک و تسلیـت نماینده ولی فقیــه در استـان و استانــدار آذربایجـان غـربی در پی شهادت رییس جمهور اسلامی ایران و همـراهان منتشر شد:

بسم الله الرحمن الرحیم
اِنَّا لِلّهِ وَاِنَّا اِلَیْهِ رَاجِعونَ

خبر شهادت آیت الله سید ابراهیم رییسی و همراهان جهادی و انقلابی ایشان بسیار دردناک بود بطوریکه از آغازین لحظات انتشار خبر تلخ حادثه بالگرد حامل ایشان، ملت شریف ایران را نگران و دست به دعا و توسل کرد. حادثه ای عظیم که در راه خدمت و جهاد خالصانه، مردم و ولی نعمت های این مسیولین خدوم را عزادار کرد.

خدمات حضرت آیت الله « سید ابراهیم رییسی» رییس محترم جمهور در جای جای ایران عزیز اسلامی علی الخصوص در آذربایجان غربی و حضرت آیت الله «سیدمحمدعلی آل هاشم» نماینده معزز ولی فقیه در آذربایجان شرقی و آقایان «حسین امیرعبداللهیان» وزیر خارجه انقلابی و «مالک رحمتی» استاندار جهادی آذربایجان شرقی و همراهان آنها در دل مردمان ماندگار خواهد بود و چه عاقبت بخیری سعادتمندانه ای که ختم به شهادت پرافتخار گشت.

دل ملت ایران و حتی غیر ایرانیان شریف در اقصی نقاط عالم در غم از دست دادن شهدای جهاد خدمت رسانی به درد آمده است.

ملت قهرمان ایران اکنون در غم از دست دادن طلبه ای خدمتگذار (به تعبیر خودشان) به سوگ نشسته است که خستگی نمی شناخت و طعن بدخواهان و دشمنان او را در مسیر خدمت معطل نمی کرد.

شهادت، مزد جهاد خالصانه فرزندان روح الله است و چه افتخاری بالاتر از شهادت برای آنها می توان تصور کرد.

اینجانبان شهادت این جمع خدمتگذار ملت و نظام را محضر حضرت ولیعصر (عجل الله تعالی فرجه الشریف) ، رهبر معظم انقلاب اسلامی و ملت شریف ایران و بیوت شریف این شهدای والامقام و دوستداران و بازماندگان آنها تبریک و تسلیت عرض می کنیم و از خداوند منان صبری جمیل و اجری جزیل برای قلوب عزاداران مسیلت می نماییم.

سیدمهدی قریشی
نماینده ولی فقیه در آذربایجان غربی
و امام جمعه ارومیه

محمدصادق معتمدیان
استاندار آذربایجان غربی

فعالیت های ماندگار رییس جمهور تا همیشه تاریخ در اذهان مردم قدرشناس میهنمان باقی خواهد بود

مدیرکل ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی با صدور پیامی، شهادت آیت الله رییسی رییس جمهور ایران اسلامی و همراهانشان در سانحه هوایی را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

باسمه تعالی

الَّذینَ اِذَا اَصَابَتْهُمْ مُصِیبَهٌ قَالُوا اِنَّا لِلَّهِ وَاِنَّا اِلَیْهِ رَاجِعُونَ ﴿156﴾

جامعه ورزش و جوانان استان آذربایجان غربی همچون دیگر اقشار مردمی، با نهایت غم و اندوه امروز داغدار بزرگ مردی شد که روح بلندش در حین خدمت به محروم ترین نقاط کشور به ملاقات پروردگار شتافت و پاداش یک عمر اخلاص، مجاهدت، ولایتمداری و خدمتگزاری را با خلعت شهادت از حضرت حق دریافت نمود.

با قلبی آکنده از ماتم و اندوه، عروج ملکوتی «شهادت حضرت آیت الله دکتر سید ابراهیم رییسی، دکتر حسین امیر عبدالهیان وزیرفقید امورخارجه، حضرت آیت الله آل هاشم امام جمعه معزز تبریز و دکتر مالک رحمتی استاندار خدوم آذربایجان شرقی» و جمعی از خادمان شریف مردم کشورمان در سانحه سقوط بالگرد، را به محضرمبارک حضرت بقیه الله الاعظم(عج)، رهبری فرزانه انقلاب اسلامی ومردم شریف ایران اسلامی وهمه ارادتمندان ایشان در اقصی نقاط گیتی تسلیت وتعزیت عرض می نمایم.
قطعاً و بدون تردید، مشی انقلابی، مردمی و همچنین فعالیت های ماندگار بی شمار وموثر آن شهید عزیز، تا همیشه تاریخ در اذهان مردم قدرشناس میهنمان باقی خواهد ماند.

رحمت و مغفرت لایتناهی الهی مشمول ارواح طیبه «شهیدان شاخص خدمت» این حادثه دلخراش باد.

سجاد بیرامی
مدیرکل ورزش و جوانان آذربایجان غربی

شهید بزرگوار آیت الله رییسی، شهید خدمت به اسلام، کشور و مردم بود

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ارومیه با صدور پیامی، شهادت رییس محترم جمهوری آیت الله رییسی و همراهانشان در سانحه هوایی را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

باسمه تعالی

اِنَّا لِلَّهِ وَاِنَّا اِلَیْهِ رَاجِعُونَ

جامعه ورزش و جوانان شهرستان ارومیه همچون دیگر اقشار مردمی و ملت انقلابی و ولایی ایران عزیز اسلامی، با نهایت غم و اندوه، امروز داغدار بزرگ مردی شد که روح بلندش در مسیر خدمت به محروم ترین نقاط کشور به ملاقات پروردگار شتافت و پاداش یک عمر اخلاص، مجاهدت، ولایتمداری و خدمتگزاری را با خلعت شهادت از حضرت حق دریافت نمود.

خبر شهادت خادم الرضا، خادم جمهور ایران، آیت الله دکتر سید ابراهیم رییسی، رییس جمهوری اسلامی ایران، حجت الاسلام آل هاشم نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، دکتر امیر عبداللهیان وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران، دکتر مالک رحمتی استاندار آذربایجان شرقی و شماری از همراهان شان در سانحه سقوط بالگرد در استان آذربایجان شرقی، قلب های ملت ایران را در بهت و اندوه فرو برد. بدون شک این ضایعه، فقدانی بزرگ و جبران ناپذیر، داغی است که به آسانی تسلی نمی یابد.

شهید بزرگوار آیت الله رییسی، شهید خدمت به اسلام، کشور و مردم بود که در راه خدمت و مجاهدت، شب و روز نمی شناخت و همواره در راه اعتلای اسلام و کشور گام برمی داشت.

بدین وسیله شهادت مظلومانه خادم آستان حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام، رییس جمهور مردمی و محبوب و شهید خدمت، حضرت آیت الله سید ابراهیم رییسی و همراهان در سانحه سقوط بالگرد را محضر قطب عالم امکان حضرت بقیه الله الاعظم، حجت بن الحسن ارواحنا الفداء، رهبر معظم انقلاب اسلامی، مردم شهید پرور ایران اسلامی و جامعه ورزش و جوانان شهرستان ارومیه تسلیت عرض می نماید.

از خداوند رحمان برای روح پرفتوح حضرت آیت الله رییسی و شهدای والامقام خدمت، علو درجات و برای بازماندگان صبر جمیل مسالت دارد.

سجاد خوبدل

رییس اداره ورزش و جوانان شهرستان ارومیه

بی شک نام و یاد حجت الاسلام رییسی همواره بعنوان رییس جمهور مردمی و خادم بی ریای ملت در اذهان تک تک مردم ایران خواهد ماند

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان غربی با صدور پیامی، شهادت رییس محترم جمهوری آیت الله رییسی و همراهانشان در سانحه هوایی را تسلیت گفت.

در این پیام آمده است:

باسمه تعالی
«وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ اَمواتًا بَل اَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یرزقون»

سانحه دلخراش سقوط هلی کوپتر و شهادت ناباورانه خادم الرضا، رییس محترم جمهوری، وزیر امور خارجه، نماینده ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و استاندار و همراهانشان مایه تاسف و تاثر فراوان شد.

حضرت آیت الله رییسی در سال های پیش و پس از پیروزی انقلاب اسلامی همواره دغدغه خدمت به مردم و دستگیری از مظلومان را داشتند و در آخر نیز جان ارزشمند خویش را در راه همین آرمان مقدس تقدیم نظام و انقلاب کردند، بی شک نام و یاد ایشان همواره بعنوان رییس جمهور مردمی و خادم بی ریای ملت در اذهان تک تک مردم ایران خواهد ماند.

اینجانب و همکارانم در اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی شهادت این سرمایه بی بدیل نظام جمهوری اسلامی ایران و همچنین همراهانشان را به ساحت مقدس حضرت بقیه الله روحی له الفداه، مقام معظم رهبری، مراجع عظام تقلید، علما و فضلا، شخصیت های انقلاب و نظام، ملت قدرشناس ایران به خصوص مردم شریف دیار خراسان و آذربایجان شرقی، همه یاران و دوستداران و ارادتمندان ایشان به ویژه خانواده های گرامی شان صمیمانه تسلیت عرض نموده و از درگاه حضرت حق برای آن مرد بزرگ و سایر همراهانشان علو درجات و همجواری با ایمه اطهار(ع)، امام راحل و همرزمان و شهدای انقلاب اسلامی و برای همه بازماندگان صبر و اجر مسالت دارم.

ایرج دست نشان
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان غربی

46

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام تسلیت مدیران و روسای ادارات استان آذربایجان غربی در پی شهادت رییس جمهور و همراهان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام تسلیت مدیران و روسای ادارات استان آذربایجان غربی در پی شهادت رییس جمهور و همراهان"، کلیک کنید.