پیام سرپرست ریاست جمهوری به مناسبت روزهای سوم و چهارم خرداد

پیام سرپرست ریاست جمهوری به مناسبت روزهای سوم و چهارم خرداد

سرپرست ریاست جمهوری در پیامی درپی فرارسیدن روزهای سوم و چهارم خرداد به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر و حماسه مردم دزفول پایمردی و مقاومت شهدا و یادگاران دفاع مقدس را ستود.

به گزارش گروه سیاست خبرگزاری علم و فناوری لاکو، سرپرست ریاست جمهوری ایران، به مناسبت فرا رسیدن سالروز آزادی خرمشهر، پیامی صادر کرد.

در پیام محمد مخبر آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

سوم و چهارم خرداد روزهای بزرگ و ارزشمندی در تاریخ دفاع مقدس و هشت سال مقاومت مردم شهید پرور خرمشهر و دزفول است.
مردمی که عاشقانه جوانان خود را به یاری معمار کبیر انقلاب حضرت روح الله به جبهه های نبرد فرستاده و خود نیز مشتاقانه جان و مالشان را در حفظ و حراست از ارزش های عاشورایی انقلاب اسلامی نثار کردند.

مردم شهید پرور و قهرمان خوزستان بویژه خرمشهر و دزفول در طول سال های دفاع از کیان ایران اسلامی، تمام دارایی و داشته خود را زیر باران میلیون ها گلوله توپ و خمپاره و صدها موشک 12 متری اسکاد و بمباران وحشیانه هواپیماهای دشمن بعثی، فدای دین، میهن و مردم مسلمان و متدین کشورشان کردند.

درود خدا برشما مردم مقاوم خرمشهر و دزفول که با خلوص نیت رضای خداوند و خشنودی امام عصر (عج) را طلب کردید.

اینجانب ضمن بزرگداشت سوم و چهارم خرداد، ایام حماسه و ایثار مردمانی از جنس نور و اخلاص ، از زحمات و تلاش های همه آنانی که در بزرگداشت این ایام مهم تقویم ایرانیان مجاهدت کردند؛ به ویژه مادران و پدران شهدا که در هفته های اخیر به سوگ برخی هاشان نشستیم، قدردانی کرده و این روزهای عزیز و ماندگار را گرامی می دارم.

بدون تردید زحمات شبانه روزی شما عزیزان در برپایی مراسم های شورانگیز گرامیداشت مقاومت مردم شهید پرور و مقاوم خرمشهر و دزفول در خلال روزهای سوگواری فقدان رییس جمهور شهید و همراهان عزیزش، مرضی خداوند متعال و ان شاالله موجب اعتلای فرهنگ ایثار و شهادت و استقامت در مقابل دشمنان خدا خواهد بود.

از خداوند منان سلامتی و پیروزی های روز افزون برای ملت ایران به ویژه خوزستان قهرمان تمنا دارم.

محمد مخبر
سرپرست ریاست جمهوری اسلامی ایران

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "پیام سرپرست ریاست جمهوری به مناسبت روزهای سوم و چهارم خرداد" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "پیام سرپرست ریاست جمهوری به مناسبت روزهای سوم و چهارم خرداد"، کلیک کنید.