چرا ساخت سریال اسپین آف مرد عنکبوتی توسط آماون متوقف شد؟

چرا ساخت سریال اسپین آف مرد عنکبوتی توسط آماون متوقف شد؟

آفتاب نیوز :

Silk: Spider Society روی ماجراجویی های شخصیت سیندی مون، ابرقهرمان کره ای-آمریکایی، تمرکز داشت. فیل لرد و کریس میلر، تهیه کنندگان Spider-Man: Across the Spider-Verse، در ساخت این اسپین آف از مرد عنکبوتی نقشی اساسی داشتند و از سال 2022 روی آن کار می کردند.

اکنون ددلاین گزارش داده است که آمازون دیگری قصد ساخت Silk: Spider Society را ندارد. آنجلا کانگ که سابقه کار روی سریال های مردگان متحرک را دارد، قرار بود شورانر Silk: Spider Society باشد. با این وجود قرارداد آنجلا کانگ (Angela Kang) با استودیو Amazon MGM همچنان پابرجا است.

به نظر می رسد که ساخت سریال Spider-Man Noir با حضور نیکلاس کیج دلیل اصلی کنسل شدن این پروژه باشد. اورن یوزیل (با سابقه کار روی مورتال کامبت) و استیو لایت فوت (با سابقه کار روی پانیشر)، دو شورانر سریال Spider-Man Noir خواهند بود. این اسپین آف Spider-Verse روی شخصیت کیج در دهه 1930 تمرکز دارد که با گذشته خود به عنوان یک قهرمان مشکل دارد.

سیندی (معروف به سیلک) یک دهه پیش در کمیک های مارول شروع به کار کرد. او یکی از همکلاسی های پیتر پارکر بود که اتفاقاً توسط همان عنکبوت رادیواکتیو که توانایی های عنکبوتی را به پیتر داده بود، گزیده می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "چرا ساخت سریال اسپین آف مرد عنکبوتی توسط آماون متوقف شد؟" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "چرا ساخت سریال اسپین آف مرد عنکبوتی توسط آماون متوقف شد؟"، کلیک کنید.