کمک ۵۰ میلیون تومانی خیرین سلامت ملایر به بیماران سخت درمان

کمک ۵۰ میلیون تومانی خیرین سلامت ملایر به بیماران سخت درمان

لاکو/همدان رئیس مجمع خیرین سلامت ملایر از واریز حدود ۵۰ میلیون تومان مساعدت مالی خیرین شهرستان به بیماران سرطانی و سخت درمان طی ماه گذشته خبر داد و گفت: خیرین سلامت مبلغ هفت میلیون تومان در راستای اهداف مجمع واریزی داشتند.

دکتر عباس آذرهمایون در گفت و گو با لاکو، از واریز ۲۰۰ میلیون تومان به همت خیر نیک اندیش دکتر علی حیدری به منظور احداث همراه سرا و واریز ۴۰ میلیون تومان توسط خیر نیک اندیش ابراهیم اکبری به نیابت زنده یاد حاجیه معصومه پورنقی با هدف احداث همراه سرا در خرداد ماه خبر داد.

وی ‌گفت: طی ماه گذشته در بحث تجهیزات پزشکی تهیه سبد کالا و غذای گرم، ذبح گوسفند، فراخوان برای امین هزینه‌های زمین میدان سرو، قلک‌های جمع آوری شده و صندوق صدقات مجمع خیرین سلامت در مجموع مبلغ ۷۸ میلیون تومان توسط خیرین به حساب مجمع واریز شده و در همین راستا هزینه شده است.

آذرهمایون با بیان اینکه کارمندان و بازنشستگان آموزش و پرورش نیز در ماه گذشته حدود چهار میلیون تومان به حساب مجمع واریز داشتند، افزود: واریزی کارمندان و بازنشستگان مراکز بهداشتی درمانی شامل شبکه بهداشت و درمان، مرکز بهداشت و بیمارستان‌های لاکو امام حسین(ع) نیز حدود هشت میلیون تومان بوده است که صرف بیماران نیازمند شد.

این مقام مسئول در رابطه با عملکرد واحد مددکاری اظهار کرد: ماه گذشته ۲۷۵ نفر به واحد مددکاری مراجعه داشتند که از این تعداد هفت فقره پرونده برای بیماران سرطانی و صعب‌العلاج تشکیل شد.

آذرهمایون از پرداخت شش میلیون تومان تسهیلات وام قرض الحسنه به سه بیمار نیازمند و پرداخت ۱۲ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان هزینه تامین دارو درمان و معیشت به بیماران نیازمند، پرداخت مبلغ دو میلیون تومان کمک هزینه ایاب و ذهاب به دو بیمار نیازمند، ذبح و توزیع یک راس گوسفند از محل کمک‌های خیرین ملایر و و همچنین از توزیع ۱۳۰ پرس غذای گرم به ارزش حدود ۱۲ میلیون تومان بین بیماران نیازمند خبر داد.

رئیس مجمع خیرین سلامت ملایر گفت: در خرداد ماه توزیع چندین بسته معیشتی، ایزولایف، تست قند خون، سمعک، کیسه کلستومی و وسایل بهداشتی، توزیع ۹۱ مورد وسایل کمک توانبخشی شامل اکسیژن ساز، کپسول اکسیژن، ویلچر، تشک مواج، ساکشن و تخت بیمارستانی (به صورت امانی) و بازدید و بررسی وضعیت اقتصادی، اجتماعی چهار خانواده نیازمند و تحویل یک دستگاه یخچال فریزر اهدایی را داشتیم.

وی در رابطه با فعالیت‌های عمرانی مجمع خیرین سلامت، اظهارکرد: تکمیل پروژه POSTNICU بیمارستان لاکو به نیابت از خیر نیک‌اندیش شادروان حاج محمد کاظم مهدیان و پیشرفت فیزیکی پروژه آنژیوگرافی بیمارستان امام حسین (ع) که به همت خیر نیکوکار دکتر اصغر رحیمی و دانشگاه علوم پزشکی صورت پذیرفت.

 آذرهمایون خاطرنشان کرد: پیشرفت پروژه همراه سرا بیمارستان امام حسین(ع) که به همت هفت نفر از خیرین نیکوکار شامل حاجیه خانم شکوه بانو اردبیلی، حاجیه خانم پروین مهدیان، دکتر علی حیدری، شادروانان حاجیه خانم اکرم شایگان، حاجیه خانم معصومه پورنقی، حاجیه خانم صدیقه بحرینی و حاج عباسعلی کریم زاده در حال انجام است.

وی با بیان اینکه پیشرفت فیزیکی پروژه اورژانس ۱۱۵ شماره ۵ خیابان طالقانی که به همت خیرین نیک اندیش شادروانان «حاج غلامرضا نبوی» و «امین نبوی» در حال انجام است، گفت: در ماه گذشته تجهیزات اهدایی به مجمع خیرین سلامت از سوی خیرین چشمگیر و شامل واکر و عصا، اکسیژن‌ساز، چند تخته فرش و یک تخته گلیم فرش، دستگاه فشارسنج و … بوده است.

رئیس مجمع خیرین سلامت ملایر در رابطه با عملکرد واحد پرستاری به انجام خدمات پرستاری رایگان پانسمان زخم بستر، تعویض سوند و…. در منازل بیماران نیازمند، در ۱۰ نوبت اشاره کرد و افزود: اعضای مجمع خیرین سلامت ملایر از پروژه در حال احداث همراه سرای بیمارستان امام حسین(ع) و POSTNICU بیمارستان لاکو بازدید داشتند.

وی به اهدای عضو زنده یاد « منیره چوبین » و صدور ۱۰ مورد کارت اهدای عضو در خرداد ماه اشاره و اظهارکرد: شهرستان ملایر از دیرباز در راستای فرهنگ سازی در زمینه اهدای عضو در غرب کشور پیشگام بوده و هست.

پایان خبر لاکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "کمک ۵۰ میلیون تومانی خیرین سلامت ملایر به بیماران سخت درمان" هستید؟ با کلیک بر روی استان ها، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "کمک ۵۰ میلیون تومانی خیرین سلامت ملایر به بیماران سخت درمان"، کلیک کنید.