گل گهر سیرجان؛ ناکامی در 10 دیدار پایانی فصل/ افت غیر منتظره تیم نهم جدول

بررسی روند تیم های لیگ برتر در فصل بیست و سوم

گل گهر سیرجان؛ ناکامی در 10 دیدار پایانی فصل افت غیر منتظره تیم نهم جدول

گل گهر سیرجان در فصلی به عنوان نهم دست یافت که می توانست رتبه ای بسیار بهتر را کسب کند.

به گزارش خبرنگار گروه ورزش خبرگزاری علم و فناوری لاکو، گل گهر سیرجان در حالی نهمین تیم لیگ برتر شد که این فرصت برای او ایجاد شد تا رتبه ای به مراتب بهتر را کسب کند، اما نخستین تجربه سرمربیگری مارینوس اوزونیدیس منجر به آن نشد تا گل گهر در نیمه بالای جدول رده بندی قرار بگیرد.

گل گهر که یکی از باشگاه های صاحب امکانات فوتبال ماست در دور رفت بیست و سومین دوره لیگ برتر شروع بسیار خوبی داشت. پیروزی های بسیار خوبی نصیب تیم سیرجانی شد، اما در برابر پرسپولیس تن به شکست یک بر صفر داد و فراز و نشیب در کسب نتایج شکلی جدی به خود گرفت. البته دیگر شکست گل گهر در نیم فصل اول برابر تراکتور بود و این تیم توانست سپاهان را شکست دهد و استقلال را متوقف کند تا در نهایت با 23 امتیاز در رده هفتم جدول دور رفت قرار بگیرد.

در حالی که آرامش بر تیم گل گهر برقرار بود و این تیم می توانست با تکرار امتیاز های دور رفت در دور برگشت، رتبه ای بهتر از هفتمی داشته باشد، اما شرایط مطابق انتظار نبود. سیرجانی ها نیم فصل دوم را با پیروزی آغاز کردند و در 4 بازی بعدی هم 7 امتیاز گرفتند تا رتبه پنجم جدول را تسخیر کنند، اما به یکباره مشخص نشد بعد از شکست 2 بر صفر در خانه سپاهان، چه اتفاقی برای این تیم به وقع پیوست که در 9 بازی پایانی فصل، این تیم 6 شکست و 3 تساوی به دست آورد و تنها 3 امتیاز گرفت تا به رده نهم سقوط کند و خوش شانس بود که مس رفسنجان از دو بازی آخر خود امتیازی نگرفت تا به رتبه دهم سقوط کند و دورقمی شود.

سرمربی یونانی گل گهر که تیمش از 20 بازی اول خود 33 امتیاز به دست آورد، از 10 بازی آخر فقط 3 امتیاز گرفت تا سقوطی کشنده داشته باشد. البته تیم او بخت قهرمانی در جام حذفی را دارد و به مرحله نیمه نهایی صعود کرده که در این مرحله باید در اصفهان به دیدار سپاهان برود. باید منتظر ماند تا فصل برای گل گهر تمام شود و بعد مدیریت باشگاه تصمیم خود را برای ادامه همکاری با اوزونیدیس بگیرد.  

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "گل گهر سیرجان؛ ناکامی در 10 دیدار پایانی فصل/ افت غیر منتظره تیم نهم جدول" هستید؟ با کلیک بر روی اجتماعی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "گل گهر سیرجان؛ ناکامی در 10 دیدار پایانی فصل/ افت غیر منتظره تیم نهم جدول"، کلیک کنید.