یک تغییر اساسی در بازی های پلی استیشن رخ خواهد داد!

یک تغییر اساسی در بازی های پلی استیشن رخ خواهد داد!

به گزارش خبرگزاری لاکو، براساس گزارش مجله لاکو، سونی 23 می (3 خرداد) با برگزاری جلسه ای جدید، چشم انداز 10 سال آینده ی خود را ترسیم کرد. اسد قزلباش، رییس پلی استیشن پروداکشنز و سرپرست محصولات استودیو پلی استیشن، پیش بینی های جالبی کرده است.

قزلباش می گوید: «تصور می کنم که بازی ها به دلیل پیشرفت در فناوری و هوش مصنوعی، شخصی تر شوند و تجربه های سفارشی سازی شده برای هر بازیکن دردسترس قرار بگیرد.»

از دیدگاه قزلباش، پیشرفت های فناوری عمق عاطفی را در بازی ها افزایش می دهد و به شخصیت ها کمک می کند تا بسیار احساسی تر و گویاتر باشند و داستان سرایی هیجان انگیز را نیز تقویت می کند. او می گوید که سازندگان ازاین پس می توانند احساسات بسیار بیشتری در داستان ها ایجاد کنند و همین موضوع باعث می شود تمرکز از گرافیک یا تصاویر بصری به روایت های داستانی فراگیر معطوف شود.

قزلباش معتقد است که هوش مصنوعی امکان ایجاد تجارب شخصی تر و داستان های معنادارتر را فراهم می کند. برای مثال، NPC ها (شخصیت های غیرقابل بازی) در بازی ها می توانند با گیمرها براساس عملکردشان تعامل برقرار کنند.

227227

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "یک تغییر اساسی در بازی های پلی استیشن رخ خواهد داد!" هستید؟ با کلیک بر روی پزشکی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "یک تغییر اساسی در بازی های پلی استیشن رخ خواهد داد!"، کلیک کنید.