۲۰ هزار تن مرغ و گوشت قرمز بین هیئت‌های مذهبی توزیع می‌شود

۲۰ هزار تن مرغ و گوشت قرمز بین هیئت‌های مذهبی توزیع می‌شود

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور از تامین و توزیع ۲۰ هزار تن مرغ و گوشت قرمز منجمد بین هیئت‌های مذهبی در ماه محرم خبر داد.

به گزارش گروه اقتصاد خبرگزاری علم و فناوری لاکو از شرکت پشتیبانی امور دام کشور، حسین شیرزاد گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته تامین ۱۵ هزار تن گوشت مرغ منجمد از منابع ذخیره‌سازی شرکت و ۵ هزار تن گوشت منجمد قرمز به منظور توزیع بین مساجد و هیات‌های مذهبی در ماه محرم در دستور کار شرکت پشتیبانی امور دام کشور قرار گرفته است.

مدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور اظهارداشت: تامین و توزیع گوشت قرمز از طریق انجمن واردکنندگان فرآورده‌های خام دامی بین هیئت‌های مذهبی در ۱۰ نقطه مختلف جغرافیایی در استان تهران پیش بینی شده و مقرر گردیده هیات‌های مذهبی در خصوص تأمین گوشت مرغ با معرفی سازمان تبلیغات اسلامی به شرکت پشتیبانی اموردام استان‌ها مراجعه کنند.

وی گفت: همچنین در خصوص تامین گوشت قرمز در استان تهران نیز هیئت‌های مذهبی با اخذ معرفی نامه از سازمان تبلیغات اسلامی به مراکز معرفی شده انجمن وارد کنندگان جهت دریافت گوشت اقدام و در سایر استان‌ها نیز، سازمان جهاد استان نسبت به معرفی مباشرین خود به شرکت پشتیبانی امور دام کشور و انجمن واردکنندگان فرآورده‌های خام دامی جهت تامین گوشت از بخش واردکنندگان بخش خصوصی اقدام کنند.

شیرزاد تصریح کرد: نرخ تحویل گوشت قرمز به هیات‌های معرفی شده حداکثر ۳۱۵ هزار تومان و گوشت مرغ ۶۰ هزار و ۷۰ تومان است.

مدیرعامل شرکت پشتیبانی امور دام کشور گفت: انجمن واردکنندگان فرآورده‌های خام دامی نسبت به تامین گوشت منجمد گوساله بر اساس برش اعلامی معاونت توسعه بازرگانی وزارت جهاد کشاورزی اقدام و گزارش میزان تحویلی به تفکیک استان را به شرکت پشتیبانی امور دام کشور اعلام می‌کند.

شیرزاد بیان کرد: نظارت بر تامین، توزیع و رعایت نرخ مصوب مباشرین با سازمان جهاد کشاورزی استان و اداره کل نظارت و بازرسی وزارت جهاد کشاورزی خواهد بود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "۲۰ هزار تن مرغ و گوشت قرمز بین هیئت‌های مذهبی توزیع می‌شود" هستید؟ با کلیک بر روی فرهنگ و هنر، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "۲۰ هزار تن مرغ و گوشت قرمز بین هیئت‌های مذهبی توزیع می‌شود"، کلیک کنید.