۴۰۰ هزار جلد کتاب برای آشنایی کودکان با سیره امام رضا(ع) منتشر شد – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

۴۰۰ هزار جلد کتاب برای آشنایی کودکان با سیره امام رضا(ع) منتشر شد - خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرگزاری لاکو، حجت الاسلام حسین شریعتی نژاد اظهار کرد: حرم مطهر رضوی در راستای ترویج فرهنگ رضوی و آشنا کردن کودکان با سیره و آموزه‌های امام هشتم (ع)، کتابهای، مهمان امام رضا (ع) و آفتاب خراسان ویژه کودکان را، در تیراژ ۴۰۰ هزار جلد، چاپ و توزیع کرده است.

معاون تبلیغات اسلامی حرم مطهر رضوی گفت: این کتاب‌ها که به قلم نویسندگان برجسته و با تصویرگری جذاب منتشر شده‌اند، دربرگیرنده داستان‌هایی از زندگی و آموزه‌های امام رضا (ع) هستند که به زبانی ساده و کودکانه، برای مخاطبان این گروه سنی روایت شده‌اند.

وی اضافه کرد: کتاب مهمان امام رضا به قلم مرتضی دانشمند و تصویرگری طیبه توسلی، مجموعه داستان‌های مصور برای کودکان است که از مجموعه کتاب‌های رهنمای کودک بوده و به روایت پنج قصه از زندگانی امام رضا (ع) می‌پردازد.

حجت‌الاسلام والمسلمین شریعتی‌نژاد ادامه داد: کتاب آفتاب خراسان نیز شامل ۵ قصه از امام رضا (ع) برای کودکان است که در خلال داستان‌ها، کودک با گوشه‌ای از رفتار و خصوصیات امام هشتم (ع)، آشنا می‌شود.

وی بیان کرد: این کتاب‌ها در رواق کودک، رواق کتاب، کتابخانه مرکزی حرم مطهر، صحن‌ها و ورودی‌های حرم مطهر توسط خادمان حرم، توزیع می‌شود.

معاون تبلیغات اسلامی حرم مطهر رضوی در پایان، گفت: امیدواریم با توزیع این کتاب‌ها، گامی در جهت آشنایی نسل نو با سیره و آموزه‌های امام رضا (ع) برداشته باشیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "۴۰۰ هزار جلد کتاب برای آشنایی کودکان با سیره امام رضا(ع) منتشر شد – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "۴۰۰ هزار جلد کتاب برای آشنایی کودکان با سیره امام رضا(ع) منتشر شد – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.