14هزار خودرو وارد اسکله بندرپل شده است/ترافیک سنگین در اسکله – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

14هزار خودرو وارد اسکله بندرپل شده است/ترافیک سنگین در اسکله - خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

میرهاشم خواستار در بازدید از نحوه بررسی وضعیت ترددی و همچنین نحوه خدمات رسانی به مسافران در اسکله بندرپل در گفت وگو با خبرنگار لاکو گفت: در 24ساعت گذشته بیش از 14 هزار خودرو از طریق اسکله پل به جزیره قشم عزیمت کرده است.

فرماندار بندرخمیر در ادامه با اشاره به اقدام های لازم جهت روان سازی ترافیک در محور اسکله بندرپل گفت: در این بازدید از اداره بنادر و دریانوردی و همچنین منطقه آزاد مستقر در اسکله بندرپل خواسته شد جهت روان سازی ترافیک خودروها، از حداکثر ظرفیت اسکله برای پهلوگیری شناورها استفاده کنند.

خواستار اعلام کرد: جهت خدمات رسانی بهتر به خودروهای سواری، تردد کامیون ها به جز کامیون های حامل ارزاق عمومی، سوختی و مایحتاج مصرفی در این مسیر دریایی تا اطلاع ثانوی ممنوع است.

همچنین پس از بررسی لازم،به دستور فرماندار شهرستان خمیر و باهماهنگی شورای تامین،بنادر وگمرک جهت روان سازی ترافیک به دلیل حجم زیاد خودرو در اسکله پل، رمپ خروجی خودرو ها (تخلیه) به رمپ جدید و مجزا انتقال داده شد.

اسکله بندرپل به عنوان مهم ترین معبر مسافران و گردشگران از اقصی نقاط کشور و همچنین رفت و آمد شهروندان 2 شهرستان خمیر و قشم است که نقش بسیار مهمی در ارایه خدمات حمل ونقل و جابه جایی خودروهای سبک و سنگین و ترانزیت بار و کالا به جزیره قشم را دارد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "14هزار خودرو وارد اسکله بندرپل شده است/ترافیک سنگین در اسکله – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی عمومی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "14هزار خودرو وارد اسکله بندرپل شده است/ترافیک سنگین در اسکله – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.