آخرین تمهیدات برای فینال جام حذفی/عدم تصمیم گیری برای VAR وبانوان – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

آخرین تمهیدات برای فینال جام حذفی/عدم تصمیم گیری برای VAR وبانوان - خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار لاکو، تیم های فوتبال سپاهان اصفهان و مس رفسنجان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی به ترتیب موفق شدند برابر تیم های گل گهر سیرجان و آلومینیوم اراک به برتری دست یابند و راهی دیدار پایانی شوند. طبق اعلام سازمان لیگ بازی فینال روز پنج شنبه 31 خرداد و از ساعت 20 در ورزشگاه سردار آزادگان قزوین برگزار خواهد شد.

روز گذشته یکشنبه 27 خرداد، هر دو باشگاه سپاهان و مس با انتشار بیانیه ای از سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال تقاضا کردند که این بازی به دلیل مشکلات ورزشگاه سردار آزادگان در قزوین برگزار نشود و خواستار انجام این دیدار در شهر اراک و ورزشگاه امام خمینی (ره) شدند که تا به این لحظه سازمان لیگ تغییری در تصمیم خود برای انجام این بازی نگرفته است.

چمن سردار آزادگان کیفیت خوبی دارد

حسین باجیوند رییس هیات فوتبال استان قزوین در گفت وگو با خبرنگار لاکو، در رابطه با کیفیت زمین چمن ورزشگاه سردار آزادگان این استان اظهار داشت: زمین ورزشگاه سردار آزادگان از کیفیت بالایی برخوردار است و در طول فصل هم تیم شمس آذر تمام بازی های خانگی و تمرینات خود را در این زمین و بدون هیچ مشکلی برگزار کرد.

مس و سپاهان برای سفر به قزوین تدارک دیده اند

وی تاکید کرد: این ورزشگاه به خوبی آماده پذیرایی از دیدار حساس فینال جام حذفی است و از نظر فنی و امکانات هیچ کمبودی وجود ندارد. هر دو باشگاه مس و سپاهان تدارکات لازم برای سفر به قزوین را داشته اند و با کمک اداره میراث فرهنگی استان سعی کرده ایم در خدمت رسانی به دو تیم، اعضای باشگاه ها کمبودی را حس نکنند.

در رابطه با حضور هواداران خانم هنوز تصمیم گیری نشده است

یکی از نکات مهمی که باجیوند به آن اشاره کرد، مساله بلیت فروشی و نحوه تقسیم ظرفیت ورزشگاه بود. او در توضیح این موضوع گفت: بلیت فروشی این بازی بر عهده سازمان لیگ است و ما نقشی در آن نداریم، در چنین دیدارهایی ظرفیت ورزشگاه به طور مساوی بین دو تیم تقسیم خواهد شد و در رابطه با حضور بانوان روز چهارشنبه جلسه ای خواهیم داشت تا در این رابطه تصمیم گیری شود.

استفاده از VAR؟مشخص نیست

او در رابطه با استفاده از سیستم کمک داور ویدیویی VAR در این بازی گفت: هنوز چیزی به ما ابلاغ نشده است.

تمهیدات لازم برای حفظ امنیت و آرامش

باجیوند تصریح کرد: ما تمهیدات لازم برای حفظ امنیت و آرامش در طول برگزاری بازی را در نظر گرفته ایم. هدف ما این است که تماشاگران از دیدن یک بازی فوتبال زیبا و هیجان انگیز لذت ببرند و تجربه خوبی از حضور در ورزشگاه سردار آزادگان داشته باشند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "آخرین تمهیدات برای فینال جام حذفی/عدم تصمیم گیری برای VAR وبانوان – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "آخرین تمهیدات برای فینال جام حذفی/عدم تصمیم گیری برای VAR وبانوان – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.