انتقاد عنایتی از پیکان و شاگردانش

انتقاد عنایتی از پیکان و شاگردانش

آفتاب نیوز :

رضا عنایتی، سرمربی تیم فوتبال پیکان در نشست خبری، پس از شکست این تیم برابر آلومینیوم اراک در هفته بیست وششم لیگ برتر، با بیان اینکه مسابقه پرموقعیتی را شاهد نبودیم، اظهار داشت: هم پیکان و هم آلومینیوم تیم موقعیت چندانی نداشتند و به یکدیگر فرصت گلزنی ندادند، در مجموع بازی خوبی نبود. با توجه به این روند مشخص بود که باید روی یک حادثه گلی به ثمر برسد و گل آلومینیوم هم روی یک ضربه کرنر و با یک ضربه سر به دست آمد.

وی در ادامه با اشاره به اینکه بازیکنانش در این مسابقه بی حوصله و کم انگیزه بودند، یادآور شد: نمی دانم دلیل بی انگیزه بودن بازیکنان چه بود و برای مسابقات بعدی باید چاره ای پیدا کنیم. با بازیکنان جوان کار خود را ادامه دهیم و نمی توانم این همه بی انگیزگی را باور کنیم، چرا که به امتیازات این بازی احتیاج داشتیم. با این حال این باخت را گردن می گیرم. باید با کادر فنی مشورت کنیم تا انگیزه را به تیم برگردانیم و شرایط را بهتر کنیم و برای مسابقات بعدی با آمادگی بیشتری مقابل حریف به میدان برویم.

سرمربی تیم فوتبال پیکان درباره تغییر دروازه بان این تیم برای این مسابقه، یادآور شد: با توجه به تمرینات و شرایط بازیکنان تصمیم می گیریم و دیناروند در جام حذفی حذفی فوق العاده عمل کرد. ناصری دروازه بان باکیفیت و از بهترین های ایران است و کادر فنی تصمیم گرفت که چه کسی درون دروازه قرار بگیرد.

عنایتی در ادامه با اشاره به اینکه شرایط تیمش نرمال نیست و این او را متعجب کرده است، گفت: در هر مسابقه هفت یا هشت موقعیت ایجاد می کنیم، اما این بازی هیچ موقعیتی خلق نکردیم و البته موقعیتی هم به حریف ندادیم و شاید بارندگی و شرایط زمین هم بدر این زمینه تاثیرگذار بود.

وی درباره بازی با استقلال در هفته پایانی لیگ برتر، تصریح کرد: درباره آن مسابقه در همان زمان صحبت می کنم، اما امیدوارم که در لیگ برتر حق به تیمی که استحقاق و شایستگی آن را دارد، برسد.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "انتقاد عنایتی از پیکان و شاگردانش" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "انتقاد عنایتی از پیکان و شاگردانش"، کلیک کنید.