باخت نماینده بسکتبال ایران در نیمه نهایی/ شهرداری گرگان به فینال آسیا نرسید

باخت نماینده بسکتبال ایران در نیمه نهایی/ شهرداری گرگان به فینال آسیا نرسید

تیم بسکتبال شهرداری گرگان با باخت مقابل شباب الاهلی امارات، از صعود به فینال باشگاه های آسیا بازماند.

به گزارش لاکو، بعد از ظهر امروز (جمعه – 25 خرداد 1403)، تیم بسکتبال شهرداری گرگان در مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف تیم شباب الاهلی امارات رفت که با باخت نزدیک مقابل نماینده کشور میزبان، از صعود به فینال رقابت ها بازماند.

شاگردان مصطفی هاشمی که در جریان کوارترهای سوم و چهارم چند باری با اختلاف 8 امتیازی از حریف خود پیش افتادند، نتوانستند برتری خود را حفظ کنند و با نتیجه نزدیک 73 – 71 مغلوب نماینده امارات، میزبان این رقابت ها شدند تا راهی دیدار رده بندی شوند.

پس از آنکه کوارتر نخست این بازی 18-18 با تساوی دو تیم به پایان رسید، شهرداری گرگان کوارتر دوم را 20-22 برد تا 38 – 40 برنده نیمه نخست بازی شود. در نیمه دوم تیم شباب الاهلی با نتایج 15-14 و 20-17 کوارترهای سوم و چهارم را برد تا در مجموع با دو امتیاز اختلاف، پیروز این دیدار حساس شود.

در دیگر بازی مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا، از ساعت 18 تیم های الریاضی لبنان و هیروشیما دراگون فلایز به مصاف هم می روند تا حریف تیم شباب الاهلی در فینال و حریف شهرداری گرگان در دیدار رده بندی مشخص شود.

پایان خبر لاکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "باخت نماینده بسکتبال ایران در نیمه نهایی/ شهرداری گرگان به فینال آسیا نرسید" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "باخت نماینده بسکتبال ایران در نیمه نهایی/ شهرداری گرگان به فینال آسیا نرسید"، کلیک کنید.