بارسلونا رده دوم را پس گرفت

بارسلونا رده دوم را پس گرفت

آفتاب نیوز :

پرونده هفته سی و پنجم لالیگا شب گذشته (دوشنبه) با انجام یک بازی در ورزشگاه مونتجوییک بارسلونا بسته شد که در آن تیم فوتبال بارسلونا میهمانش ریال سوسیه داد را با نتیجه 2 بر صفر از پیش رو برداشت.

لامین یامال در دقیقه 40 گل نخست مسابقه را به ثمر رساند و رافینیا در سومین دقیقه وقت های تلف شده نیمه دوم برتری شکننده بارسایی ها را تثبیت کرد.

به این ترتیب بارسلونا بیست و سومین پیروزی اش را در این فصل لالیگا کسب کرد تا رده دوم جدول را از جیرونایی که دو روز قبل مقابل آلاوس متوقف شده بود، پس بگیرد.

در فاصله سه هفته مانده به پایان فصل جاری لالیگا، ریال مادرید قهرمان زودهنگام مسابقات با 90 امتیاز صدرنشین است، بارسلونا با 76 امتیاز در رده دوم قرار دارد، جیرونای 75 امتیازی رده سوم را به خود اختصاص داده و اتلتیکومادرید هم با 70 امتیاز روی پله چهارم ایستاده است.

در سه هفته پایانی لالیگا در حالی که بارسلونا به ترتیب باید برابر آلمریا (خارج از خانه)، رایو وایکانو (خانه) و سویا (خارج از خانه) به میدان برود، جیرونا به ترتیب میزبان ویاریال، میهمان والنسیا و میزبان گراناداست که شاید روی کاغذ حریفانی سخت تر از حریفان بارسلونا باشند.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بارسلونا رده دوم را پس گرفت" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بارسلونا رده دوم را پس گرفت"، کلیک کنید.