بسکتبال نیست که همه توپ ها توی گل برود!

بسکتبال نیست که همه توپ ها توی گل برود!

به گزارش خبرگزاری لاکو؛ عیسی آل کثیر پس از برتری 4 بر 3 پرسپولیس مقابل استقلال خوزستان گفت: برد را مدیون هواداران هستیم. وقتی تیم سه بر صفر عقب می افتد، معمولاً هواداران زده می شوند و می روند، اما مدیون هواداران بودیم که ماندند، ایستادند و تشویق کردند و خدا را شکر توانستیم بازی را برگردانیم و منجر به یک کامبک تاریخی شود. دَم همه بچه ها و هواداران گرم که توانستیم این برد را کسب کنیم. در همه جای دنیا بعد از چنین نتیجه ای در نیمه نخست کم پیش می آید که هواداران بماند.

در گزارش لاکو آمده است: وی در خصوص اینکه در رختکن چه صحبت هایی انجام شد که پرسپولیس در نیمه دوم کامبک زد، گفت: معمولاً یک حرف خاص زده نمی شود، اما گفتیم باید برویم و بازی را برگردانیم.

آل کثیر در خصوص اعتراض برخی هواداران در نیمه نخست عنوان کرد: آنهایی که دلخور بودند را نمی دانم. در فوتبال این اتفاق پیش می آید. سه گل می خورید و چهار گل می زنید. کدام فوتبالیست دوست دارد تیمش ببازد یا گل بخورد؟ همیشه تمام تلاش خود را می کنیم، اما اتفاق می افتاد. مدیون هواداران بودیم و امروز درست عبرتی برای آینده شد. در هر زمینه ای و نه فقط فوتبال هیچ وقت انسان نباید امیدش را از دست بدهد. تو باید تلاش کنی تا خدا بخواهد. خواستیم و خدا کمک کرد و این برد را تقدیم هواداران می کنیم.

وی در پاسخ به این سوال که به نظر توپ های سخت تر را راحت گل می کند، گفت: بسکتبال نیست که هر توپی به گل برود. من هم دوست دارم هت تریک کنم، اما یک وقت هایی نمی گیرد. توپِ اول از نظر من زمین خشک بود. وقتی زدم توپ ایستاد، اما در نیمه دوم زمین خیس شد و توپ راحت حرکت کرد.

مهاجم پرسپولیس در خصوص فرصت سوزی های این تیم گفت: چرا از این زاویه نگاه می کنید؟ از این زاویه نگاه کنید که خیلی موقعیت ایجاد می کنیم. بسکتبال نیست که همه توپ ها به گل برود و ما خیلی خوب موقعیت ایجاد می کنیم.

آل کثیر در خصوص شانس این تیم برای قهرمانی گفت: موظف هستیم تلاش کنیم. اگر خدا بخواهد قهرمان می شویم. کاری که باید انجام دهیم تمرین و استراحت کردن است و آن را انجام می دهیم و بقیه با خدا است.

251 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بسکتبال نیست که همه توپ ها توی گل برود!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بسکتبال نیست که همه توپ ها توی گل برود!"، کلیک کنید.