بیرانوند به دنبال یک رکورد جدید در تیم ملی

بیرانوند به دنبال یک رکورد جدید در تیم ملی

به گزارش خبرگزاری لاکو؛ علیرضا بیرانوند که در سال های گذشته دروازه بان شماره یک تیم ملی بوده، در اردوی جاری نیز حضور دارد و با انگیزه کارش را جلو می برد. بیرانوند حالا خودش را برای مسابقه با هنگ کنگ و ازبکستان در دور اول انتخابی جام جهانی آماده می کند.

به نقل از ورزش سه دروازه بان باتجربه ایران البته یک انگیزه خاص هم در دو بازی پیش رو خواهد داشت؛ او که تاکنون 70 بازی ملی در کارنامه دارد، به صورت مشترک با ابراهیم میرزاپور گلر سابق ایران که او نیز 70 بازی ملی انجام داده، در جدول رکوردداران تعداد بازی ملی قرار گرفته است.

بیرانوند حالا با انجام یک بازی دیگر از رکورد میرزاپور عبور می کند و برای رسیدن به دروازه بان های پرافتخار دیگر ایران تلاش خواهد کرد. احمدرضا عابدزاده با 73 بازی ملی و سیدمهدی رحمتی با 76 بازی ملی بالاتر از بیرانوند قرار دارند و بی شک گلر شماره یک ایران در این اردو و اردوهای بعدی می تواند رکورد عابدزاده و رحمتی را نیز بشکند.

با اعتماد خاصی که امیر قلعه نویی به بیرانوند دارد، این دروازه بان به زودی از رکورد میرزاپور عبور می کند و می تواند تا مدت ها همچنان به عنوان دروازه بان شماره یک ایران به کارش ادامه بدهد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "بیرانوند به دنبال یک رکورد جدید در تیم ملی" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "بیرانوند به دنبال یک رکورد جدید در تیم ملی"، کلیک کنید.