تنها تیمی که فوتبال بازی می کرد تیم اوسمار بود

تنها تیمی که فوتبال بازی می کرد تیم اوسمار بود

آفتاب نیوز :

بهزاد داداش زاده پیشکسوت تیم پرسپولیس ، درباره قهرمانی تیم پرسپولیس در رقابت های لیگ برتر بیست و سوم اظهار داشت: باعث خوشحالی است که حق به حقدار رسید. به خاطر اینکه تیم پرسپولیس انصافاً یک فوتبال روان رو به جلو و تماشاگر پسند را ارایه می کرد و هراسی از حریفانش نداشت. نمی خواهم ارزش کار دیگر تیم ها را پایین بیاورم، چون همه زحمت می کشیدند، اما تیمی که فوتبال بازی می کرد پرسپولیس بود.

وی با اشاره به عملکرد اوسمار ویرا در دور برگشت لیگ برتر گفت: پرسپولیس در نیم فصل اول با یحیی هم خوب بود، اما انصافاً دیدیم که بر بچه های تیم دیگر چیزی برای یاد گرفتن از یحیی حس نمی کردند و رابطه بین شاگرد و سرمربی تا حدی تکراری شده بود. اما با اضافه شدن اوسمار ویرا و تعدادی بازیکن تازه وارد خون تازه ای در رگ های پرسپولیس دمیده شد و در نهایت ما توانستیم با اقتدار فصل را به پایان برسانیم.

بازیکن قدیمی پرسپولیس اضافه کرد: دیگر باید دور و بر مسایل مربوط به ضرر کردن یا سود بردن از داوری را خط بکشیم. خوشبختانه برنامه تلویزیونی فوتبال برتر هم ثابت کرد که پرسپولیس بیشتر از این بابت ضرر کرده و کمتر سود برده است. به همین دلیل الان باید به فکر شادی کردن باشیم و اجازه ندهیم کسی شیرینی قهرمانی پرسپولیس را تلخ کند، چون همه می دانند که پرسپولیس قهرمان واقعی و اصلی مسابقات لیگ برتر بود.

وی با اشاره به قهرمانی ریال مادرید در لیگ قهرمانان اروپا خاطرنشان کرد: وقتی شنیدم باشگاه بارسلونا اسپانیا به عنوان اولین باشگاه به رقیب سنتی و همیشگی اش در اسپانیا قهرمانی اش را تبریک گفته واقعاً افسوس خوردم که چرا چنین ارتباطات خوبی بین باشگاه های ایران نیست. ای کاش باشگاه های ما هم مرام پهلوانی را از بارسا یاد بیگرند و به جای این همه جاروجنجال، رقبای پرسپولیس هم قهرمانی این تیم را تبریک می گفتند و همه چیز به خیر و خوشی به پایان می رسید.

داداش زاده در پایان تاکید کرد: امیدوارم آقای درویش و دیگر مدیران باشگاه هرچه زودتر برای بحث تمدید قرارداد ها و یارگیری برای فصل آینده اقدام کنند تا پرسپولیس قدرتمندتری را در فصل آینده شاهد باشیم، چون ما در آسیا باید حضور پیدا کنیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "تنها تیمی که فوتبال بازی می کرد تیم اوسمار بود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "تنها تیمی که فوتبال بازی می کرد تیم اوسمار بود"، کلیک کنید.