جنگیدیم اما سازماندهی را از دست دادیم / برخی نکات باید رفع شود – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

جنگیدیم اما سازماندهی را از دست دادیم / برخی نکات باید رفع شود - خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار لاکو، ژوزه مورایس شامگاه پنجشنبه در جمع خبرنگاران پس از باخت تیمش در ورزشگاه نقش جهان در برابر الهلال عربستان در مرحله یک هشتم جام باشگاه های آسیا اظهار کرد: من معمولاً به همه سوالات جواب می دهم اما امشب فقط در مورد دیدار امشب صحبت کنید.

وی با بیان اینکه در تیم ضعف وجود دارد و اولین ضعف مربوط به خط دفاعی و کارت قرمزی بود که گرفتیم، ادامه داد: گلی که دریافت کردیم به دلیل اشتباه در سازماندهی دفاعی بود و گل دوم خیلی عجیب بود.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان با بیان اینکه تکل زدن یک اتفاق لحظه ای است، گفت: تکل دانشگر زیاد سنگین نبود اما کارت قرمز داشت و بهانه را به داور داد تا با کارت بازیکن ما را جریمه کند.

وی با اشاره به اینکه الهلال تیم خوبی است و ما در مقابل تیم خوبی بازی کردیم، ادامه داد: مسلماً 10 نفره بازی کردن ما را در برابر این تیم دچار چالش کرد، جنگیدیم اما سازماندهی را از دست دادیم.

مورایس گفت: بازی تمام شده و ما باید به دنبال رفع برخی نکات باشیم.

وی ادامه داد: سپاهان موقعیت های زیادی داشت که به گل منجر نشد و نتوانستیم از موقعیت ها استفاده کنیم.

سرمربی سپاهان با اشاره به رفتار بازیکنان الهلال ابراز کرد: در برخی از صحنه ها و به ویژه در تکل دانشگر بازیکن فیلم بازی کرد چرا که شدت خطا زیاد نبود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "جنگیدیم اما سازماندهی را از دست دادیم / برخی نکات باید رفع شود – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "جنگیدیم اما سازماندهی را از دست دادیم / برخی نکات باید رفع شود – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.