رکورد دروازه بان پرسپولیس پشت کامبک درخشان گم شد

رکورد دروازه بان پرسپولیس پشت کامبک درخشان گم شد

آفتاب نیوز :

از همان روزی که علیرضا بیرانوند با پیراهن نفت تهران در فوتبال ایران چهره شد و بلافاصله ظرف مدت کوتاهی به تیم ملی هم رسید، تا امروز او صاحب رکورد های زیادی در سطح باشگاهی و ملی شده است. حتی رکورد پرتاب دست او در کتاب رکورد های گینس هم به ثبت رسیده و توانایی های مختلف این سنگربان لرستانی بر کسی پوشیده نیست.

در تمام این سال ها، یعنی از 2015 میلادی که بیرانوند به عنوان گلر سوم همراه تیم ملی به جام ملت های آسیا رفت تا امروز که او تجربه دو جام جهانی و چندین قهرمانی با پرسپولیس را دارد، کمتر به یاد می آوریم که او در یک مسابقه سه گل خورده باشد. اما ظرف همین یک سال که بیرانوند تجربه بستن بازوبند کاپیتانی تیم ملی و پرسپولیس را به عنوان یک بزرگتر با تجربه به دست آورد، او در دو عرصه ملی و باشگاهی دو تجربه سه گله را پشت سر گذاشته است. در جام ملت های سال قبل از قطر سه گل خورد و این جمعه از استقلال خوزستان!

البته این رکورد، تنها رکورد منفی برای بیرانوند نیست. بیرو از استقلال خوزستان تنها در یک نیمه، آن هم نیمه اول، سه گل خورد! هر چند اینجا قصد بحث فنی در مورد تقصیر گلر در گل های استقلال خوزستان را نداریم و صرفاً بحث آماری و عدد و رقم است. موضوع جالب تر می شود وقتی که بدانیم در دور رفت نیز بازی با استقلال خوزستان اولین مسابقه ای بود که بیرانوند از یک تیم دو گل می خورد! به عبارت دیگر او رفت و برگشت از تیم آبی پوش اهواز 5 گل دریافت کرد که این یکی هم رکوردی تاریخی برای بیرانوند است.

در فوتبال ایران و لیگ برتر طی این یک دهه کمتر سراغ داریم تیمی داخلی 5 بار دروازه بیرانوند را باز کرده باشد!

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "رکورد دروازه بان پرسپولیس پشت کامبک درخشان گم شد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "رکورد دروازه بان پرسپولیس پشت کامبک درخشان گم شد"، کلیک کنید.