ستاره سابق ریال جای ژاوی را می گیرد؟

ستاره سابق ریال جای ژاوی را می گیرد؟

به گزارش خبرگزاری لاکو؛ تصمیم ژاوی برای اعلام جدایی اش از بارسلونا در پایان فصل جاری باعث شد که شایعات بسیاری درباره جانشینی که قرار است از فصل آینده هدایت این تیم را برعهده بگیرد مطرح شود.

رسانه های اسپانیایی در روزهای اخیر مربیان متفاوتی را به عنوان گزینه احتمالی بارسا برای فصل آینده معرفی کرده اند و جست وجوی این باشگاه برای انتخاب یک مربی مطمین و البته نام آشنا هم از همان زمان آغاز شده است تا هرچه سریع تر تصمیم نهایی گرفته شود.

به نقل از ورزش سه در روزهای اخیر نام مربیانی چون یورگن کلوپ در کنار نام این تیم به گوش می رسید اما حالا روزنامه موندو دیپورتیوو در خبری عجیب و غیرمنتظره از ژابی به عنوان یکی از گزینه های اصلی بارسا نام برده است.

این در حالی است که ژابی پیش از این تجربه بازی در ریال مادرید را دارد و در طول این مدت و پس از درخشش روی نیمکت لورکوزن هم بسیاری از او به عنوان گزینه اصلی جانشینی کارلو آنچلوتی پس از پایان دوران حضورش در ریال نام می بردند.

او همچنین یکی از گزینه های جدی لیورپول برای فصل آینده است که یورگن کلوپ دیگر در این تیم حضور نخواهد داشت و شاید مطرح شدن نامش در این فهرست به همین دلیل هم کمی عجیب به نظر برسد.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ستاره سابق ریال جای ژاوی را می گیرد؟" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ستاره سابق ریال جای ژاوی را می گیرد؟"، کلیک کنید.