سرمربی فولاد خوزستان قراردادش را فسخ کرد

سرمربی فولاد خوزستان قراردادش را فسخ کرد

به گزارش خبرگزاری لاکو؛ مارتینز که از زمان استقرار مدیریت جدید ارتباط چندان مناسبی با آنها نداشت سرانجام دقایقی پیش اقدام به فسخ قرارداد با باشگاه فولاد خوزستان کرد. این مربی 59ساله 14 شهریور ماه سال جاری، بعد از چهار هفته ناکامی تیم فولاد به عنوان جانشین منصوریان انتخاب شد. این مربی 11 مسابقه روی نیمکت فولاد نشست و بعد از پایان نیم فصل اول تیمش با 15 امتیاز در جایگاه یازدهم جدول قرار گرفت. شاگردان مارتینس در جام حذفی هم موفق نبودند. فولادی ها در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی با نتیجه یک بر صفر از چادر ملو شکست خوردند و در خانه با این جام وداع کردند.

در روزهای اخیر اختلاف بین مدیران و مربی فولاد مشهود شد، یکی از موارد اختلاف خروج بازیکنان لیست مازاد سرمربی اسپانیایی و جذب بازیکنان مدنظر وی بود، از سوی دیگر سرپرست مدیرعاملی فولاد که به تازگی این سمت را به عهده گرفته است، از عملکرد وی رضایت نداشت، در نهایت طرفین برای جدایی توافق کردند. در حالی که تیم خوزستانی روز چهارشنبه هفته جاری میزبان گل گهر سیرجان است باید دید تکلیف کادر فنی این تیم به کجا خواهد رسید.

251 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "سرمربی فولاد خوزستان قراردادش را فسخ کرد" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "سرمربی فولاد خوزستان قراردادش را فسخ کرد"، کلیک کنید.