شرط سامان قدوس برای پیوستن به استقلال

شرط سامان قدوس برای پیوستن به استقلال

آفتاب نیوز :

اوایل فصل 2021-2020 چمپیونشیپ بود که سامان قدوس تصمیم گرفت به انگلیس برود و پیراهن برنتفورد را بپوشد. توماس فرانک، سرمربی دانمارکی برنتفورد اعتقاد ویژه ای به بازیکنان منطقه اسکاندیناوی داشت و به همین خاطر تعداد زیادی بازیکن از دانمارک، نروژ، سوید و حتی فنلاند در ترکیب این تیم انگلیسی بازی می کردند که قدوس هم به این جمع اضافه شد.

برنتفورد در فصل 2021-2020 توانست به لیگ برتر انگلیس صعود کند. در آن مقطع قدوس یکی از بازیکنان ثابت و کلیدی برنتفورد بود که نقش ویژه ای در صعود این تیم ایفا کرد.

از فصل 2022-2021 تا 2024-2023 قدوس و برنتفورد در لیگ برتر جزیره حضور داشتند. با پایان این فصل و اتمام قرارداد قدوس، ستاره ایرانی در لیست تمدیدی ها قرار نگرفت تا به عنوان بازیکن آزاد پیشنهاد های خود را بررسی و بهترین گزینه را انتخاب کند.

مالمو مشتری دایم و البته پر و پا قرص قدوس است. سامان در مالمو متولد شده و بار ها از علاقه خود برای بازی در تیم زادگاه خود سخن گفته است. گویا طرفین مذاکراتی را آغاز کرده اند و قرار است بعد از پایان اردوی تیم ملی ایران دور یک میز بنشینند و توافق را نهایی کنند.

با این حال و ظرف روز های اخیر نام سامان قدوس در لیست باشگاه استقلال نیز قرار گرفته و جواد نکونام از مسیولان هولدینگ خلیج فارس خواسته تا هر طور که شده این هافبک 30 ساله تیم ملی را به حضور در لیگ ایران راضی کنند.

قدوس که در طول 4 فصل 108 بازی برای برنتفورد انجام داد و 6 گل به ثمر رساند، برای حضور در استقلال موانعی پیش روی خود دارد. بر خلاف شایعات خدمت سربازی جزء این موانع نیست، چرا که گفته می شود مشکل او حل شده است.

حتی اگر استقلال پیشنهاد میلیون دلاری به قدوس بدهد، سامان به همین راحتی ها با حضور در لیگ ایران موافقت نمی کند. نزدیکان سامان می گویند او حتی اگر نیمی از مبلغ پیشنهادی باشگاه های ایرانی را از مالمو بگیرد، تیم سویدی را انتخاب می کند؛ بنابراین جلب رضایت قدوس برای بازی در استقلال و سایر باشگاه های ایرانی کمی مشکل است، مگر اینکه پیشنهاد چشمگیر باشد و قدوس هم بدون تیم.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "شرط سامان قدوس برای پیوستن به استقلال" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "شرط سامان قدوس برای پیوستن به استقلال"، کلیک کنید.