طارمی با کسب هفتمین قهرمانی از پورتو جدا شد – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

طارمی با کسب هفتمین قهرمانی از پورتو جدا شد - خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار لاکو، تیم های فوتبال پورتو و اسپورتینگ لیسبون در فینال جام حذفی شامگاه یکشنبه 6 خرداد رو در روی هم قرار گرفتند که این بازی در پایان با نتیجه دو بر یک به سود پورتو به پایان رسید تا این قهرمان جام حذفی پرتغال شود.

این بازی آخرین دیدار مهدی طارمی مهاجم ایرانی پورتو بود و او توانست با به ثمر رساندن گل دوم و پیروزی بخش برای تیمش زمینه ساز قهرمانی در جام حذفی شود.

سایت «observador» پرتغال در مطلبی به خداحافظی طارمی از پورتو پرداخته است. این سایت در گزارش خود آورده است: مهدی طارمی هفته جنجالی را پشت سر گذاشت. او ابتدا به شهر میلان ایتالیا جایی که از تابستان باید در آنجا زندگی کند سفر کرد و در پایان هفته هم موفق شد گل قهرمانی را برای پورتو به ثمر برساند و هفته او به بهترین شکل ممکن به پایان رسید.

طارمی با گلی که برابر اسپورتینگ به ثمر رساند تعداد گل های خود در این فصل را به عدد 11 رساند و صدمین گل پورتو را وارد دروازه حریفان کرد. طارمی با کسب جام حذفی، تعداد قهرمانی های خود با پورتو را به عدد 7 رساند. طارمی با پورتو سابقه قهرمانی در جام حذفی، سوپر کاپ و لیگ پرتغال را دارد. او پس از 4 سال حضور در پورتو با قراردادی آزادی راهی اینتر میلان می شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "طارمی با کسب هفتمین قهرمانی از پورتو جدا شد – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "طارمی با کسب هفتمین قهرمانی از پورتو جدا شد – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.