عبدالکریم حسن باید در تمرین شنبه حاضر شود

عبدالکریم حسن باید در تمرین شنبه حاضر شود

آفتاب‌‌نیوز :

خلاف اخبار برخی رسانه‌ها و شایعات مجازی عبدالکریم حسن هنوز به هیچ باشگاهی منتقل نشده و همچنان بازیکن پرسپولیس است. طی روز‌های اخیر ادعا‌های زیادی در مورد فروش عبدالکریم مطرح شد و حتی برخی ادعا کردند که عبدالکریم دو روز قبل به باشگاه العربی فروخته شده است. این درحالی است که عبدالکریم همچنان بازیکن پرسپولیس است و باشگاه پرسپولیس هیچ توافقی با باشگاه‌های قطری نداشته است. در تایید این مطلب، حسین بادامکی نیز در مصاحبه‌ای اعلام کرد با وجود پیشنهاد چند باشگاه قطری، عبدالکریم تا این لحظه همچنان بازیکن پرسپولیس است.

از این رو و با توجه به این که این مدافع قطری تحت قرارداد باشگاه پرسپولیس است باید تا مشخص شدن وضعیت اش در تمرینات پرسپولیس شرکت کند. برهمین اساس باید دید عبدالکریم حسن برای حضور در تمرینات پیش فصل پرسپولیس که از روز شنبه آغاز می‌شود، چه زمانی وارد ایران می‌شود و روز شنبه در تمرین پرسپولیس حاضر خواهد شد یا نه. هرچند باشگاه تاکید دارد این بازیکن با توجه به این که هنوز یک فصل دیگر از قرادادش باقی است باید روز شنبه در ورزشگاه کاظمی حاضر شده و با بقیه بازیکنان آماده تمرین شود.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "عبدالکریم حسن باید در تمرین شنبه حاضر شود" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "عبدالکریم حسن باید در تمرین شنبه حاضر شود"، کلیک کنید.