علی کفاشیان: زمان من هم فساد بود ولی نه به این شدت!

علی کفاشیان: زمان من هم فساد بود ولی نه به این شدت!

به گزارش خبرگزاری لاکو؛ علی کفاشیان در حاشیه مراسم بهترین‌های فوتسال در سال 1403-1402 اظهار داشت: فوتسال ما یکی از بهترین رشته‌ها است. در چند سالی که در فدراسیون بودم 2 افتخار بزرگ را در کارنامه خودم می‌بینم؛ یکی عنوان سومی فوتبال ایران در جهان و دیگری هم دو عنوان قهرمانی تیم فوتسال بانوان در آسیا که بدون رقیب به این جایگاه رسیدند.
وی ادامه داد: این نشان از مردمی بودن فوتسال ما است. باید از باشگاه‌ها تقدیر شود که عاشقانه فوتسال را حمایت می‌کنند و به همین دلیل است که ما بهترین فوتسال دنیا را داریم.
رئیس سابق فدراسیون فوتبال درمورد پرونده فساد در فوتبال که این روزها مطرح شده است، خاطرنشان کرد: من هم چیزهایی شنیده‌ام، اما نمی‌دانم آنقدر که بزرگش کرده‌اند، بزرگ هست یا خیر. امیدوارم این مسائل به فوتبال صدمه نزدند. فساد در همه جا ممکن است باشد و اگر در فوتبال هم باشد باید با آن مقابله کرد.
وی افزود: در زمان من هم این صحبت‌ها مطرح بود، اما ما در همان ابتدا کمیته منشور اخلاقی تشکیل دادیم و با این موضوع مقابله می‌کردیم، اما به این شدت نبود.
کفاشیان درمورد اعداد و ارقامی که در پرونده‌های اخیر مطرح می‌شود، تصریح کرد: تورم بالا است دیگر!

258 258

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "علی کفاشیان: زمان من هم فساد بود ولی نه به این شدت!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "علی کفاشیان: زمان من هم فساد بود ولی نه به این شدت!"، کلیک کنید.