مارتینس: از هواداران فولاد عذرخواهی می کنم

مارتینس: از هواداران فولاد عذرخواهی می کنم

لاکو/خوزستان سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان از هواداران تیمش عذرخواهی می کنم.

ایگناسیو مارتینس در نشست خبری بعد از بازی با چادرملو اردکان در جام حذفی که همراه با باخت فولاد بود، اظهارکرد: ما هیجان و انتظارات زیادی در این جام داشتیم و می دانستیم با برد در این بازی صعود داشته باشیم.

به گزارش لاکو، وی با تبریک به تیم چادرملو، ادامه داد: موقعیت های خیلی خوبی داشتیم برای این که بتوانیم بازی را خوب به پایان برسانیم ولی نباید بهانه ای داشته باشیم. باید با خودمان صادق باشیم و خودمان را در آیینه ببینیم و حقیقت را بگوییم؛ بازی که امروز انجام دادیم در سطح بازی جام حذفی نبود و خوب نبودیم.

سرمربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: از هواداران فولاد عذرخواهی می کنم چون مطمین هستم  آن ها می خواستند ما از این مرحله از جام حذفی عبور کنیم اما دیگر تمرکزمان را روی لیگ برتر می گذاریم.

وی عنوان کرد: باشگاه در تلاش است کارهای مهمی انجام دهد و ان شاءالله در روزهای آتی بتوانیم بازیکنان جدیدی را معرفی کنیم. معمولا مذاکرات راحت نیست اما امیدواریم تا قبل از بازی بات گل گهر بازیکنان جدیدی را جذب کنیم.

پایان خبر لاکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مارتینس: از هواداران فولاد عذرخواهی می کنم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مارتینس: از هواداران فولاد عذرخواهی می کنم"، کلیک کنید.