مربی پرتغال بازیچه رونالدوی خودخواه شده!

مربی پرتغال بازیچه رونالدوی خودخواه شده!

آفتاب‌‌نیوز :

کریستیانو رونالدو در بازی برابر اسلوونی تلاش زیادی برای گلزنی داشت، ولی موفق نشد. یک پنالتی او از دست رفت و ۱۲۰ دقیقه نیز در میدان بود.

 کریس ساتن از جمله کسانی است که اعتقاد دارد رونالدو نباید ۹۰ دقیقه کامل در زمین باشد و مربی اسپانیایی را به فقدان شهامت متهم کرد: «روبرتو مارتینز شجاعت ندارد. آنچنان فاقد شخصیت که از اینکه او روی نیمکت پرتغال است، تعجب می‌کنم. به نظر می‌رسد که او از تعویض کردن رونالدو می‌ترسد. رونالدویی که می‌تواند خودش سرمربی پرتغال شود.»

 ساتن ادامه داد: «در نهایت، یک مربی باید متوجه شود که چه زمانی یک بازیکن به درد تیم نمی‌خورد و مهم نیست چه کسی باشد. شما باید آنقدر شجاع باشید که تصمیمات سختی بگیرید، بدون اینکه نگران کسی باشید که ممکن است ناراحت شود.»

ساتن سپس از رونالدو انتقاد کرد: «رونالدو نمایشی پر از خودخواهی ارائه داد. هر بار یک ضربه ایستگاهی را از دست می‌داد در حالی که برونو فرناندز بیکار او را نگاه می‌کرد و وضعیت خجالت‌آورتر می‌شد. به طور کلی، او بیشتر یک مانع برای تیم بود تا کمک. او توسط عروسکی خیمه‌شب‌بازی مثل مارتینز اجازه هر کاری در تیم را دارد.»

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مربی پرتغال بازیچه رونالدوی خودخواه شده!" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مربی پرتغال بازیچه رونالدوی خودخواه شده!"، کلیک کنید.