مس سونگون و دوباره مساوی! – لاکو

مس سونگون و دوباره مساوی! - لاکو

لاکو/آذربایجان شرقی مس سونگون و سایپا به تساوی یک بر یک رضایت دادند.

2 تیم مس سونگون ورزقان و سایپا در جریان هفته سی ام لیگ دسته اول فوتبال از ساعت 17:30 امروز (چهارشنبه) به میزبانی ورزشگاه یادگارامام (ره) تبریز به مصاف هم رفتند که این بازی در نهایت با تساوی 1-1 به اتمام رسید.

به گزارش لاکو، با تقسیم امتیازات در این بازی، سایپا و مس سونگون هر کدام با 42 امتیاز به ترتیب ششم و هشتم جدول باقی ماندند.

این چهارمین تساوی متوالی مسی ها در فصل جاری بود. آن ها آخرین بار در جریان هفته بیست وششم مقابل آریو اسلامشهر به برتری رسیده اند.

گل اول سایپا به مس سونگون (محمد مهدی خدایاری فرد در دقیقه 82):

شوت محمد مهدی خدایاری فرد بعد از برخورد به تیر وارد دروازه مس شد تا سایپا یک-صفر پیش بیفتد.

گل اول مس سونگون به سایپا (محمدرضا زینال خیری دقیقه 87):

بهزاد نوروزی از اثر نه چندان مثبت مدافع سایپا مقابل پای محمدرضا زینال خیری افتاد و این بازیکن با شلیکی دقیق دروازه حریف را باز کرد.

ترکیب اولیه 2 تیم:

مس سونگون:

مهدی حقیقت، میثم جودکی، ماهان احمدزاده، بهزاد نوروزی، محمد شاه محمدی، محمدرضا زینال خیری، مهدی نجفی، اکبر آفاقی، میلاد سوری، محمد ابراهیمی، فرزان دانا

سرمربی: علی کلانتری

سایپا:

نیما علی پور، محمدحسین خسروی، رضا فرجی، محمد صبوری، سید محمدطاها طباطبایی، رامین آقالو، مهیار زحمتکش، محمود شفیعی، احسان جودکی، علیرضا صفری، علیرضا ملکی

سرمربی: سید مهدی حسینی نسب

پایان خبر لاکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مس سونگون و دوباره مساوی! – لاکو" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، آیا به دنبال موضوعات مشابهی هستید؟ برای کشف محتواهای بیشتر، از منوی جستجو استفاده کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مس سونگون و دوباره مساوی! – لاکو"، کلیک کنید.