مفسدان را باید در استادیوم آزادی شلاق بزنند

مفسدان را باید در استادیوم آزادی شلاق بزنند

به نقل از اطلاعات آنلاین وی افزود: من اشتباه می کردم از او (مهدی تاج) انتقاد می کردم، چون کسی زورش به او نمی رسد. این مسیله فساد در استان کرمان اتفاق افتاده است. من آنجا کار کرده ام، آن ها مردمان خوبی هستند و نمی دانم چرا این اتفاق افتاده و به نظرم ورود غریبه ها به فوتبال آنجا دلیل این اتفاق بوده است.

شرفی گفت: فوتبال ما سیاسی است. چرا وی ای آر را نمی آورند؟ چه کسانی از نبودن این سیستم سود می بنرد؟ در بازی آخر لیگ به نظرم آن صحنه آفساید بودو قخهرمان را تعیین کرد. آیا داور جرات داشت آن صحنه را آفساید بگیرد؟ پوست او را می کندند. بازیکن استقلال (مهرداد محمدی) که آن حرف های زشت را زد از روی عصبانیت بود. در این فوتبال به این افراد بر نمی خورد که یک بازیکن آنگونه علیه شان حرف می زند؟ انگان اصلا از توهین بدشان نمی آید.

پیشکسوت فوتبال ایران افزود: الان فغانی کجاست؟ برای چه کسانی سوت می زند؟ مگر این داور یک روزه شده فغانی؟ برای این داور سرمایه گذاری شده است. علی دایی کجاست؟ همه دنیا قبولش دارند، اما ما اینجا کنارش می گذاریم. فردوسی پور را چرا کنار گذاشتند؟ همه دنیا مهره های خود را نگه می دارند و حمایت می کنند و ما حذف می کنیم. آقای فدراسیون فوتبال، دزدی از کارمندان شما شروع شده است. مثلا محمد دادکان چرا باید کنار باشد؟ این دادکان از دوره جوانی اش معترض بود. من با حشمت مهاجرانی الان کاری ندارم، اما چرا باید کنار باشد؟

وی بیان داشت: من متاسفم که درباره این آدم صحبت می کنم، اما آقای جواد خیابانی الان دوزاری اش افتاده است. شاید حقوقش کم شده است. من زمان حضور م در برق شیراز نگفتم این داورها حقوق شان کم است؟ گفتم این ها با حقوق کم قضاوتی می کنند بین دو تیم که چند میلیارد پول دارند و معلوم است که خرید و فروش می شوند. رییس فدراسیونی که می خواست آپارتمان بخرد پول نداشت و من رفتم از صاحب ملک تخفیف گرفتم الان همان آدم میلیارد شده است. از کجا آورده است؟ یک آدمی به نام علی خسروی که داور بود رفت لیست جمع کرد و بقیه امضا کردند و گفتند شرفی به داورها توهین کرده است. من گفته بودم برخی از این داورها پول گرفته اند. حالا همین خسروی از شیتیل بگیرها حرف می زند. آقای خیابانی چطور قبلا از دزدها نمی گفتید؟ تا الان کجا بودید؟ من الان از علی دایی و فغانی و فردوسی پور دفاع می کنم؛ هیچ ارتباطی هم با اینهاد ندارم، اما وقتی این ها کنار باشند کار به این فساد کشیده می شود. یک روز به همین عادل فردوسی پور گفتم به جای این کار برو دنبال وکالت، چون در این جایگاه بمانی حذفت می کنند.

شرفی در ادامه به «اطلاعات آنلاین» گفت: هر جای دنیا بود رییس فدراسیون استعفا می داد. آقای تاج به چه قیمتی حاضر هستید سر کار باشید؟ حتما برخی از تاج حمایت می کنند که از جایش تکان نمی خورد. ماجرای قرارداد ویلموتس چه شد؟ مگر آقای تاج نگفته بود این قرارداد بهترین است؟ من دوست دارم بروم در محیط فوتبال، اما نمی روم. می روم جام پیشکسوتان را تماشا می کنم. شما بروید ببینید وی آی پی ورزشگاه ها جای ماها چه کسانی می نشینند. من در مراسمی رفتم سخنرانی کردم. مراسمی که آقای کلانی گرفته بود. رفتم گفتم من یک پرنده بدون سرزمین هستم. همین آقای جاودانی که مجری بود آمد گفت آقای شرفی موضوع را سیاسی نکنید.
مربی اسبق تیم ملی فوتبال ایران گفت: من پولدارترین آدم روی زمین هستم؛ کسی به اندازه من پول ندارد؛ می دانید چرا؟ چون بی نیاز هستم. یک روزی در مس سرچشمه بودم مدیران باشگاه به من زنگ زدند گفتند شما 90 میلیون از ما طلب دارید. حتی نمی دانستم طلب دارم.

وی افزود: الان در تیم ملی این آقای نبی کارش چیست؟ از آقای نبی بالاتر نداریم روی آن نیمکت بنشیند؟ کجای فوتبال بوده است. ریشه مشکلات فوتبال ما همین کنار بودن فوتبالی ها و حضور همین افراد است. زمانی که من تیم داشتم یک دلال هم جرات نداشت نزدیک شود. اگر می آمد کتک می خورد.

شرفی در انتها گفت: باید با افرادی که در فوتبال دزدی کرده اند به شدت برخورد شود. هم برخورد شود و هم پول هایی که برده اند را پس بگیرند و هم آن ها را در استادیوم آزادی شلاق بزنند؛ بلیت فروشی هم بکنند تا مردم بروند و تماشا کنند. یک عده هم عبرت بگیرند.

257 251

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "مفسدان را باید در استادیوم آزادی شلاق بزنند" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، به دنبال مطالب مرتبط با این موضوع هستید؟ با کلیک بر روی دسته بندی های مرتبط، محتواهای دیگری را کشف کنید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "مفسدان را باید در استادیوم آزادی شلاق بزنند"، کلیک کنید.