ناهید کیانی، سعید نصیری و متین رضایی نمایندگان ایران در روز نخست – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

ناهید کیانی، سعید نصیری و متین رضایی نمایندگان ایران در روز نخست - خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان

به گزارش خبرنگار لاکو، بیست و ششمین دوره مسابقات قهرمانی آسیا از فردا پنجشنبه 27 اردیبهشت ماه با حضور 244 تکواندوکار از 33 کشور در سالن «تین سون» شهر «دانانگ» ویتنام آغاز می شود. در روز نخست مسابقات اوزان 54-و 63- کیلوگرم آقایان، 46- و 53- کیلوگرم بانوان برگزار می شود که سعیده نصیری، ناهید کیانی و متین رضایی نمایندگان کشورمان هستند.

در وزن 46- کیلوگرم بانوان که 14 تکواندوکار ثبت نام کرده اند سعید نصیری در اولین دیدار باید با «لخااوا» از مغولستان مبارزه کرده و در صورت برتری با مصاف برنده دیدار ژاپن و هنگ کنگ خواهد رفت.

ناهید کیانی در وزن 53- کیلوگرم در میان 14 تکواندو با سید یک دور نخست استراحت داشته و سپس با برنده مبارزه ژاپن و تایلند مبارزه می کند.

در وزن 63- کیلوگرم که 17 تکواندوکار وزنکشی کرده اند متین رضایی دور نخست به دیدار «تسوروکا» از ژاپن می رود و در صورت برتری با برنده عربستان و سنگاپور پیکار خواهد کرد.

هدایت تیم ملی تکواندو ایران در بخش بانوان برعهده مینو مداح است و مهروز ساعی و فاطمه نعمتی مربیان این تیم هستند. مجید افلاکی هم سرمربی تیم ملی مردان است، رضا ایمان زاده و مهرداد یوسفی نیز کمک های وی خواهند بود. حمید رضا یاوری هم پزشک تیم ملی است.

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "ناهید کیانی، سعید نصیری و متین رضایی نمایندگان ایران در روز نخست – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، ممکن است در این موضوع، مطالب مرتبط دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "ناهید کیانی، سعید نصیری و متین رضایی نمایندگان ایران در روز نخست – خبرگزاری لاکو | اخبار ایران و جهان"، کلیک کنید.