هافبک هلند: ام‌باپه بهترین بازیکن دنیا است

هافبک هلند: ام‌باپه بهترین بازیکن دنیا است

جورجینیو فاینالدوم هافبک هلند کیلیان ام‌باپه مهاجم تیم ملی فرانسه را بهترین بازیکن دنیا توصیف کرد.

به گزارش لاکو، جورجینیو فاینالدوم هافبک تیم ملی هلند با ستایش از کیلیان ام‌باپه گفت: تصور من از او احتمالاً مثل بقیه است. در حال حاضر، او بهترین بازیکن جهان است. کاری که او در زمین انجام می دهد خود گویای آن است. زمانی که من در پاری سن ژرمن بودم، مرتباً همدیگر را می دیدیم و از آن زمان با هم در تماس بودیم و الان هم با هم در ارتباطیم. از نظر من ام باپه بازیکن بسیار کاملی است و بهترین بازیکن جهان محسوب می شود.

فرانسه  و هلند امشب جمعه در شرایطی برابر هم قرار خواهند گرفت که هر دو تیم در بازی اول شان توانستند به برتری برسند و پیروزی در این دیدار صعود تیم برنده را به دور بعد قطعی خواهد کرد.

نشریه RMC فرانسه مدعی شد که کیلیان ام‌باپه جدال حساس خروس‌ها مقابل لاله‌ها را از روی نیمکت آغاز خواهد کرد. البته ام‌باپه در آخرین تمرین فرانسه پیش از مصاف با هلند با ماسک مخصوص شرکت کرد و بعید است در این دیدار بازی کند. 

فوق ستاره و کاپیتان خروس‌ها به دلیل آسیب‌دیدگی شدید از ناحیه بینی بازی برابر هلند در دور دوم مرحله گروهی یورو ۲۰۲۴ را از دست داده است.

پایان خبر لاکو

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هافبک هلند: ام‌باپه بهترین بازیکن دنیا است" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هافبک هلند: ام‌باپه بهترین بازیکن دنیا است"، کلیک کنید.