هنوز زود است جشن قهرمانی بگیریم

هنوز زود است جشن قهرمانی بگیریم

آفتاب نیوز :

اوسمار ویرا پس از برتری 3 بر یک پرسپولیس مقابل شمس آذر در نشست خبری، اظهار داشت: از تمام مردم قزوین به ویژه طرفداران پرسپولیس در این شهر که میهمان نوازی خوبی داشتند، تشکر می کنم. امروز هم جو خوبی در ورزشگاه بین هواداران 2 تیم وجود داشت. به تیم شمس آذر هم به دلیل جو و زمین خوبی که اینجا درست کرده بودند، تبریک می گویم. 

وی افزود: امروز بازی خیلی سختی داشتیم. همانگونه که پیش بینی کرده بودیم شمس آذر از زمین ما بازی را پرس کرده و شرایط را خیلی سخت کرده بود. امکان نزدیک شدن به دروازه این تیم سخت بود. روی اشتباهات فردی حریف تواتسنیم گل اول را بزنیم و مقداری راحت تر بازی کنیم. امروز مانند دیدار های قبلی پاسکاری زیادی نداشتیم، اما خدا را شکر توانستیم نتیجه را به دست آوریم. در نیمه دوم روان تر بازی کرده و توانستیم به گل برسیم.

ُسرمربی پرسپولیس درخصوص داوری این مسابقه، عنوان کرد: هیچ وقت درمورد خوب یا بد بودن داور نظر نمی دهم. همیشه کار خود را دنبال می کنم و اهالی رسانه بهتر می توانند عملکرد داور را تشخیص بدهند. بهتر است درمورد بازی صحبت کنیم.

اوسمار درپاسخ به این سوال که با توجه به این برد و پیروزی مقابل استقلال خوزستان، پرسپولیس یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک شد، توضیح داد: ممنون که نتیجه بازی قبلی را یادآوری کردید، اما هنوز برای جشن گرفتن زود است. هیچ وقت برای چیزی قبل از اینکه آن را به دست آوریم، جشن نمی گیریم.

وی درمورد آنالیز خوب شمس آذر، تصریح کرد: روز گذشته در نشست خبری قبل از بازی گفتم سبک بازی استقلال خوزستان با شمس آذر خیلی متفاوت است، زیرا تیم قزوینی روی زمین بازی می کند و ارسال های خوبی از کناره ها دارد. خدا را شکر امروز مدافعان ما روز خیلی خوبی داشتند و خوب کار کردند.

سرمربی پرسپولیس درمورد اینکه آیا صحنه گل دوم را پیش از این تمرین کرده بودند، توضیح داد: این سوال ها برای یک سرمربی خیلی خوب است، زیرا می تواند به سود خودش استفاده کند. در صحبتی که با عیسی آل کثیر داشتم، از این موضوع راضی بود. خیلی خوشحالم مسعود ریگی گل زد. بازیکنانی مثل او خیلی کار می کنند، اما هیچکس آن ها را نمی بیند. شاید کار زیادشان به چشم نیاید. او امسال خیلی تلاش کرد و حقش بود به چنین جایی برسد. گل خیلی خوب و به موقعی زد.

اوسمار درمورد تمایل هواداران پرسپولیس برای تمدید قراردادش، گفت: در نشست خبری های قبلی هم گفته بودم مهم تر از همه چیز برای ما تمرکز روی بازی ها است، زیرا پرسپولیس لیاقت قهرمانی دارد. پس از پایان بازی ها امیدواریم صحبت ها خوب پیش برود و خبر مثبتی داشته باشیم.

وی درمورد دلیل عصبانیتش در پایان بازی، عنوان کرد: 5 دقیقه وقت اضافی تمام شده و 2 کرنر هم روی دروازه ما ارسال شد. پس از آن بازیکنان ما در موقعیت 3 به یک قرار داشتند و داور می توانست بازی را ادامه بدهد و بعد سوت بزند.

سرمربی پرسپولیس در واکنش به سوال یک خبرنگار مبنی بر اینکه آیا همچنان با یحیی گل محمدی در تماس است، توضیج داد: 3-2 روز قبل خانه من بود و با هم چایی خوردیم. این سوال شخصی است. من و یحیی با هم دوست هستیم. صحبت می کنیم و رفت و آمد داریم. این تیم فقط حاصل کار من نیست بلکه حاصل کار گروهی است که او هم در آن قرار دارد. 

آیا شما به دنبال کسب اطلاعات بیشتر در مورد "هنوز زود است جشن قهرمانی بگیریم" هستید؟ با کلیک بر روی ورزشی، اگر به دنبال مطالب جالب و آموزنده هستید، ممکن است در این موضوع، مطالب مفید دیگری هم وجود داشته باشد. برای کشف آن ها، به دنبال دسته بندی های مرتبط بگردید. همچنین، ممکن است در این دسته بندی، سریال ها، فیلم ها، کتاب ها و مقالات مفیدی نیز برای شما قرار داشته باشند. بنابراین، همین حالا برای کشف دنیای جذاب و گسترده ی محتواهای مرتبط با "هنوز زود است جشن قهرمانی بگیریم"، کلیک کنید.